Ecclestone nafotil rozbitý obličej pro reklamu | iSport.cz
8. prosince 2010 • 12:20

Ecclestone nafotil rozbitý obličej pro reklamu

Autor:
TOP VIDEA
Karlovy Vary - Sparta: Plutnar dostal tvrdý hit a vyrazil si dech, pomoci mu museli spoluhráči Karlovy Vary - Sparta: Plutnar dostal tvrdý hit a vyrazil si dech, pomoci mu museli spoluhráči
Duel s Brazilci levný nebude. Předseda FAČR Malík popsal jejich požadavky Duel s Brazilci levný nebude. Předseda FAČR Malík popsal jejich požadavky
VŠECHNA VIDEA ZDE

Šéf formule jedna Bernie Ecclestone projevil smysl pro černý humor. S obličejem znetvořeným výrazným monoklem a několika škrábanci, které má po nedávném loupežném přepadení, se nechal vyfotit na reklamu pro švýcarského výrobce hodinek.Pod fotografií zbitého funkcionáře se v reklamě na hodinky objevuje slogan "Podívejte se, co lidi udělají pro Hublot".

Ecclestone zpeněžil rozbitý obličej v reklamě.Ecclestone zpeněžil rozbitý obličej v reklamě.

Výrobce, který je partnerem formulového šampionátu, ale zároveň výslovně odmítá jakékoliv projevy násilí či rasismu.

Výkonný ředitel značky Hublot Jeana-Claude Biver ocenil Ecclestonův smysl pro britský humor. Osmdesátiletý Brit se nechal vyfotit sám a snímky pro kampaň nabídl zdarma.

Ecclestone byl koncem listopadu přepaden čtyřmi muži, když přijel do centrály své společnosti Formula One Holdings v Londýně.

Kromě újmy na zdraví společně s brazilskou přítelkyní přišel o šperky v hodnotě asi 200.000 liber (téměř šest milionů korun).

Bernie Ecclestone s obrovskou podlitinou na pravém oku se objevil před anglickými médii
Bernie Ecclestone s obrovskou podlitinou na pravém oku se objevil před anglickými médii

Témata:  sport
 

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Nový hrací model Fantasy liga

Nejvyšší česká fotbalová soutěž nově s názvem FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci. Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin, do kterých si přenesou bodové zisky: skupina o titul (1.-6.), skupina o baráž o EL (7.-10.) a skupina o udržení (11.-16.).

19. kolo Fortuna ligy:
Baník Ostrava - Olomouc 0:0, Teplice - Zlín 2:1, Slovácko - Dukla 1:0, Opava - Ml. Boleslav 2:1, Bohemians - Liberec 0:0, Příbram - Sparta 1:1, Plzeň - Karviná 2:1, Jablonec - Slavia 0:2

Články odjinud


Články odjinud