8. prosince 2010 • 12:20

Ecclestone nafotil rozbitý obličej pro reklamu

Autor:
TOP VIDEA
Slováci už ke konci vypadali podrážděně, chtěli se hádat, líčí Pavelka Slováci už ke konci vypadali podrážděně, chtěli se hádat, líčí Pavelka
Derby zlomila změna po dvaceti minutách, řekl Dočkal. Spartu komentovat nechtěl Derby zlomila změna po dvaceti minutách, řekl Dočkal. Spartu komentovat nechtěl
VŠECHNA VIDEA ZDE

Šéf formule jedna Bernie Ecclestone projevil smysl pro černý humor. S obličejem znetvořeným výrazným monoklem a několika škrábanci, které má po nedávném loupežném přepadení, se nechal vyfotit na reklamu pro švýcarského výrobce hodinek.Pod fotografií zbitého funkcionáře se v reklamě na hodinky objevuje slogan "Podívejte se, co lidi udělají pro Hublot".

Ecclestone zpeněžil rozbitý obličej v reklamě.Ecclestone zpeněžil rozbitý obličej v reklamě.

Výrobce, který je partnerem formulového šampionátu, ale zároveň výslovně odmítá jakékoliv projevy násilí či rasismu.

Výkonný ředitel značky Hublot Jeana-Claude Biver ocenil Ecclestonův smysl pro britský humor. Osmdesátiletý Brit se nechal vyfotit sám a snímky pro kampaň nabídl zdarma.

Ecclestone byl koncem listopadu přepaden čtyřmi muži, když přijel do centrály své společnosti Formula One Holdings v Londýně.

Kromě újmy na zdraví společně s brazilskou přítelkyní přišel o šperky v hodnotě asi 200.000 liber (téměř šest milionů korun).

Bernie Ecclestone s obrovskou podlitinou na pravém oku se objevil před anglickými médii
Bernie Ecclestone s obrovskou podlitinou na pravém oku se objevil před anglickými médii

Témata:  sport
 

Mistrovství světa ve florbale 2018 v Praze

Program a výsledky Český tým - soupiska Rozpis zápasů Info a hrací systém Haly pro MS Vstupenky Přehled medailistů z MS Akce pro fanoušky

Mistrovství světa ve florbale 2018 se koná ve dnech 1. - 9. prosince v Praze. Letošní šampionát je dvanáctý v historii, čeští florbalisté zatím získali jednu stříbrnou a dvě bronzové medaile. Čeští florbalisté narazí ve skupině A na Německo, Lotyšsko a Švýcarsko, všechny zápasy včetně play off odehrají v O2 areně.

Český program na MS ve florbale:
Německo - ČESKO
(so 1. 12., 18:00) * Lotyšsko - ČESKO (ne 2. 12., 17:00) * ČESKO - Švýcarsko (út 4. 12., 19:30)

Články odjinud


Články odjinudKlasická verze
Mobilní verze