15. listopadu 2010 • 03:10

Vettel má vše. Titul mistra světa i blonďatou krasavici!

Autor: ,
TOP VIDEA
Sporťákovo KO: Antonín Ramos, rugby místo fotbalu a zákaz Češek Sporťákovo KO: Antonín Ramos, rugby místo fotbalu a zákaz Češek
Judista Lukáš Krpálek a modelka Jitka Nováčková jako ambasadoři nové aplikace Aktivně a zdravě Judista Lukáš Krpálek a modelka Jitka Nováčková jako ambasadoři nové aplikace Aktivně a zdravě
VŠECHNA VIDEA ZDE

Německý pilot F1 Sebastian Vettel (23) si musí připadat jako ve snu. Proč? Ve stáji Red Bull řídí ty nejrychlejší formule. Jako nejmladší závodník získal titul mistra světa. A aby toho nebylo málo, může se chlubit i půvabnou blondýnou!"Být ve společnosti jmen jako Senna nebo Schumacher... Ani nevím, co na to říct," dralo se z Vettelových úst skrz slzy po famozním triumfu. Překonal Alonsa, Webbera i Hamiltona. Stal se mistrem světa. Ale všechny emoce brzy přehlušila radost – a myšlenka na shledání s půvabnou přítelkyní!


"V posledním kole jsem hlavně myslel na mámu s tátou," rozpovídal se Vettel pro novináře po neuvěřitelném dramatu. "Jsem neskutečně šťastný, že tu mohli být, že byli u toho, co jsem dneska dokázal."

"Taky bych chtěl pozdravit všechny doma, hlavně svou přítelkyni a její rodiče. Před televizí mi drželi palce," nezapomněl na svou lásku Hannu Praterovou (23).


Mladý závodník se přitom o své přítelkyni rozpovídá málokdy. A aby ji obletovali fotografové, o to Vettel také nestojí. "Nikdy s sebou do práce neberte přítelkyni. To přece nejde," prozradil svůj jednoznačný názor.

Před fotografy se sice nechlubí, ale jinak o jejich lásce nemůže nikdo pochybovat.

"S Hannou se známe už od školy. Ještě když jsme od sebe bydleli 400 kilometrů, tak jsme byli neustále spolu," vyzradil už dříve do světa čerstvý šampion.

"Nikdy jsem neměnil holky jak na běžícím pásu. Takový já nejsem. Mám jednu a ta mi stačí," tvrdí.

A při pohledu na svůdné fotky blondýnky Hanny není těžké novopečenému mistrovi uvěřit!

Hanna a Sebastian na společné dovolené
Hanna a Sebastian na společné dovolené

Témata: 
 

Mistrovství světa ve florbale 2018 v Praze

Program a výsledky Český tým - soupiska Rozpis zápasů Info a hrací systém Haly pro MS Vstupenky Přehled medailistů z MS Akce pro fanoušky

Mistrovství světa ve florbale 2018 se koná ve dnech 1. - 9. prosince v Praze. Letošní šampionát je dvanáctý v historii, čeští florbalisté zatím získali jednu stříbrnou a dvě bronzové medaile. Čeští florbalisté narazí ve skupině A na Německo, Lotyšsko a Švýcarsko, všechny zápasy včetně play off odehrají v O2 areně.

Český program na MS ve florbale:
Německo - ČESKO
(so 1. 12., 18:00) * Lotyšsko - ČESKO (ne 2. 12., 17:00) * ČESKO - Švýcarsko (út 4. 12., 19:30)

Články odjinud


Články odjinudKlasická verze
Mobilní verze