7. listopadu 2010 • 09:32

Na Buttona zaútočili v Brazílii ozbrojení muži

Autor:
TOP VIDEA
Slováci už ke konci vypadali podrážděně, chtěli se hádat, líčí Pavelka Slováci už ke konci vypadali podrážděně, chtěli se hádat, líčí Pavelka
SE SIMONOU... a hokejisty Karlových Varů ve školce! Sičák a Beránek četli dětem pohádky SE SIMONOU... a hokejisty Karlových Varů ve školce! Sičák a Beránek četli dětem pohádky
VŠECHNA VIDEA ZDE

Úřadujícího šampiona formule 1 Jensona Buttona před dnešní Velkou cenou Brazílie v Sao Paulu přepadli ozbrojení muži. Třicetiletý britský pilot vyvázl z incidentu bez újmy, stejně tak jeho doprovod i řidič, který Buttona vezl ze závodního okruhu do hotelu v městské čtvrti Morumbi.Podle agenturních informací šoféroval zřejmě pancéřovanou limuzínu policista, který sešlápl plynový pedál a ozbrojené skupině tak i v silném provozu ujel.

Spolu s Buttonem byli v sobotu večer ve voze jeho otec, fyzioterapeut a manažer. Zraněn nebyl nikdo z nich.

"Řidič zareagoval pohotově, mužům ujel a Jensona i ostatní pasažéry rychle dovezl v pořádku na jejich hotel," uvedli představitelé McLarenu v prohlášení.

Šťastný Jenson Button po výhře v Monaku.Šťastný Jenson Button po výhře v Monaku.

Button odstartuje do dnešní Grand Prix z jedenáctého místa a jeho šance na obhajobu titulu jsou dva závody před koncem takřka nulové.

Brazilská policie oznámila, že při dnešním přesunu jezdce i ostatních členů stáje z hotelu na okruh posílí bezpečnostní opatření.

Jenson Button oslavuje ještě ve svém vozu
Jenson Button oslavuje ještě ve svém vozu

Témata:  sport, formule, Button
 

Mistrovství světa ve florbale 2018 v Praze

Program a výsledky Český tým - soupiska Rozpis zápasů Info a hrací systém Haly pro MS Vstupenky Přehled medailistů z MS Akce pro fanoušky

Mistrovství světa ve florbale 2018 se koná ve dnech 1. - 9. prosince v Praze. Letošní šampionát je dvanáctý v historii, čeští florbalisté zatím získali jednu stříbrnou a dvě bronzové medaile. Čeští florbalisté narazí ve skupině A na Německo, Lotyšsko a Švýcarsko, všechny zápasy včetně play off odehrají v O2 areně.

Český program na MS ve florbale:
Německo - ČESKO
(so 1. 12., 18:00) * Lotyšsko - ČESKO (ne 2. 12., 17:00) * ČESKO - Švýcarsko (út 4. 12., 19:30)

Články odjinud


Články odjinudKlasická verze
Mobilní verze