VIDEO: Hrůza. V boxech přejel mechanika | iSport.cz
13. září 2010 • 11:20

VIDEO: Hrůza. V boxech přejel mechanika

Autor:
Zdravotníci nakládají zraněného mechanika do sanitky
TOP VIDEA
SESTŘIH: Slavia - Ústí n. L. 8:0. Lídr ligy nastřílel sedm gólů za druhý poločas SESTŘIH: Slavia - Ústí n. L. 8:0. Lídr ligy nastřílel sedm gólů za druhý poločas
Na Lapači to zase žije! Podívejte se, jak se Vsetín dere zpět mezi elitu Na Lapači to zase žije! Podívejte se, jak se Vsetín dere zpět mezi elitu
VŠECHNA VIDEA ZDE

Na tuhle neděli by španělská stáj formule jedna Hispania Racing Team (HRT) nejradši zapomněla. Bruno Senna na Velké ceně Itálie v Monze předčasně skončil už ve 12. kole a jeho kolega Sakon Jamamoto, který skončil poslední, dokonce v boxech přejel mechanika.Na ty obrázky se nedívá moc příjemně. Mechanici vyměňují Jamamotovi pneumatiky, "lízátko" povolující odjezd se zvedá, ale všichni ještě nejsou pryč. Jeden člen týmu se tak ocitá pod pravým zadním kolem Japoncova vozu.

Jamamoto spěchá zpět na trať a nebohý mechanik ještě letí pár metrů a zůstává bezvládně ležet na zemi. Hned se ho ujímají zdravotníci, dávají mu první pomoc a odvážejí na vyšetření do zdravotního střediska přímo u trati.

Podívejte se na ošklivou nehodu:

Japonec Jamamoto přejel v boxech mechanika
360p 240p

Odtamtud ale musí se zraněním hlavy ještě do nemocnice. Naštěstí ale není jeho stav tak vážný, jak to v první chvíli vypadá.

Černý víkend pro HRT zakončil Jamamoto na posledním dvacátém místě, nepříjemnou tečku pak přidala ještě Mezinárodní automobilová federace, která španělskému týmu vyměřila za incident v boxech pokutu 20 tisíc dolarů (necelých 400 tisíc korun).

Mechanik týmu HRT v péči lékařůMechanik týmu HRT v péči lékařů

 

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Nový hrací model Fantasy liga

Nejvyšší česká fotbalová soutěž nově s názvem FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci. Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin, do kterých si přenesou bodové zisky: skupina o titul (1.-6.), skupina o baráž o EL (7.-10.) a skupina o udržení (11.-16.).

19. kolo Fortuna ligy:
Baník Ostrava - Olomouc 0:0, Teplice - Zlín 2:1, Slovácko - Dukla 1:0, Opava - Ml. Boleslav 2:1, Bohemians - Liberec 0:0, Příbram - Sparta 1:1, Plzeň - Karviná 2:1, Jablonec - Slavia 0:2

Články odjinud


Články odjinud