13. září 2010 • 11:20

VIDEO: Hrůza. V boxech přejel mechanika

Autor:
Zdravotníci nakládají zraněného mechanika do sanitky
TOP VIDEA
Sporťákovo KO: Antonín Ramos, rugby místo fotbalu a zákaz Češek Sporťákovo KO: Antonín Ramos, rugby místo fotbalu a zákaz Češek
Judista Lukáš Krpálek a modelka Jitka Nováčková jako ambasadoři nové aplikace Aktivně a zdravě Judista Lukáš Krpálek a modelka Jitka Nováčková jako ambasadoři nové aplikace Aktivně a zdravě
VŠECHNA VIDEA ZDE

Na tuhle neděli by španělská stáj formule jedna Hispania Racing Team (HRT) nejradši zapomněla. Bruno Senna na Velké ceně Itálie v Monze předčasně skončil už ve 12. kole a jeho kolega Sakon Jamamoto, který skončil poslední, dokonce v boxech přejel mechanika.Na ty obrázky se nedívá moc příjemně. Mechanici vyměňují Jamamotovi pneumatiky, "lízátko" povolující odjezd se zvedá, ale všichni ještě nejsou pryč. Jeden člen týmu se tak ocitá pod pravým zadním kolem Japoncova vozu.

Jamamoto spěchá zpět na trať a nebohý mechanik ještě letí pár metrů a zůstává bezvládně ležet na zemi. Hned se ho ujímají zdravotníci, dávají mu první pomoc a odvážejí na vyšetření do zdravotního střediska přímo u trati.

Podívejte se na ošklivou nehodu:

Japonec Jamamoto přejel v boxech mechanika
360p 240p

Odtamtud ale musí se zraněním hlavy ještě do nemocnice. Naštěstí ale není jeho stav tak vážný, jak to v první chvíli vypadá.

Černý víkend pro HRT zakončil Jamamoto na posledním dvacátém místě, nepříjemnou tečku pak přidala ještě Mezinárodní automobilová federace, která španělskému týmu vyměřila za incident v boxech pokutu 20 tisíc dolarů (necelých 400 tisíc korun).

Mechanik týmu HRT v péči lékařůMechanik týmu HRT v péči lékařů

 

Mistrovství světa ve florbale 2018 v Praze

Program a výsledky Český tým - soupiska Rozpis zápasů Info a hrací systém Haly pro MS Vstupenky Přehled medailistů z MS Akce pro fanoušky

Mistrovství světa ve florbale 2018 se koná ve dnech 1. - 9. prosince v Praze. Letošní šampionát je dvanáctý v historii, čeští florbalisté zatím získali jednu stříbrnou a dvě bronzové medaile. Čeští florbalisté narazí ve skupině A na Německo, Lotyšsko a Švýcarsko, všechny zápasy včetně play off odehrají v O2 areně.

Český program na MS ve florbale:
Německo - ČESKO
(so 1. 12., 18:00) * Lotyšsko - ČESKO (ne 2. 12., 17:00) * ČESKO - Švýcarsko (út 4. 12., 19:30)

Články odjinud


Články odjinudKlasická verze
Mobilní verze