2. srpna 2010 • 12:46

VIDEO: Děs v F1! Kolo málem zabilo mechanika

Autor:
360p240p
Letící kolo málem způsobilo tragédii
TOP VIDEA
Sporťákovo KO: Antonín Ramos, rugby místo fotbalu a zákaz Češek Sporťákovo KO: Antonín Ramos, rugby místo fotbalu a zákaz Češek
Judista Lukáš Krpálek a modelka Jitka Nováčková jako ambasadoři nové aplikace Aktivně a zdravě Judista Lukáš Krpálek a modelka Jitka Nováčková jako ambasadoři nové aplikace Aktivně a zdravě
VŠECHNA VIDEA ZDE

Nechybělo mnoho a GP Maďarska mohla skončit velkou tragédií. Letící kolo, které se utrhlo z vozu Nika Rosberga, trefilo v boxech mechanika Williamsu. Rosbergova stáj za to od FIA dostala pokutu takřka milion korun.Při zastávce v boxech Rosbergovi mechanici špatně utáhli pravé zadní kolo. Uletělo okamžitě, jakmile se pilot Mercedesu rozjel, a skákalo v boxové uličce vysoko do vzduchu.

Jeho cesta skončila u boxu Williamsu, kde praštilo jednoho z mechaniků. Muž byl podle některých informací chvíli v bezvědomí. Po prohlídce ve zdravotním středisku se ale vrátil se zraněním žeber do boxů.

„Když jsem slyšel, že moje kolo trefi lo jednoho z mých starých známých, bál jsem se spíš o tu pneumatiku, než o něj,“ vtipkoval Rosberg na adresu kolegy ze svého bývalého týmu.

Komisaři Rosbergovu situaci označili za nebezpečné vypuštění jezdce na trať a dali týmu Williams pokutu v přepočtu takřka 1 000 000 Kč.

 

Mistrovství světa ve florbale 2018 v Praze

Program a výsledky Český tým - soupiska Rozpis zápasů Info a hrací systém Haly pro MS Vstupenky Přehled medailistů z MS Akce pro fanoušky

Mistrovství světa ve florbale 2018 se koná ve dnech 1. - 9. prosince v Praze. Letošní šampionát je dvanáctý v historii, čeští florbalisté zatím získali jednu stříbrnou a dvě bronzové medaile. Čeští florbalisté narazí ve skupině A na Německo, Lotyšsko a Švýcarsko, všechny zápasy včetně play off odehrají v O2 areně.

Český program na MS ve florbale:
Německo - ČESKO
(so 1. 12., 18:00) * Lotyšsko - ČESKO (ne 2. 12., 17:00) * ČESKO - Švýcarsko (út 4. 12., 19:30)

Články odjinud


Články odjinudKlasická verze
Mobilní verze