25. května 2010 • 10:18

Hamiltonova šílená jízda: Musí k soudu!

Autor:
TOP VIDEA
Slováci už ke konci vypadali podrážděně, chtěli se hádat, líčí Pavelka Slováci už ke konci vypadali podrážděně, chtěli se hádat, líčí Pavelka
Derby zlomila změna po dvaceti minutách, řekl Dočkal. Spartu komentovat nechtěl Derby zlomila změna po dvaceti minutách, řekl Dočkal. Spartu komentovat nechtěl
VŠECHNA VIDEA ZDE

Březnová divoká jízda Lewise Hamiltona ulicemi Melbourne bude mít dohru! Předloňský šampion formule jedna byl obviněn z nevhodného způsobu jízdy a předvolán k místnímu soudu.Pětadvacetiletý pilot se v březnu po tréninku na Velkou cenu Austrálie řítil ulicemi města ve svém luxusním mercedesu, až brzdy skřípěly a guma se pálila.

Jeho šílenou jízdu plnou smyků ukončila až policie, která mu zabavila vůz a nyní ho obvinila ze záměrné ztráty kontroly nad vozidlem.Soudní jednání se bude konat 24. srpna v Melbourne - jen tři dny před startem prvního tréninku na belgickou Grand Prix. Zatím tak není jasné, jestli se Hamilton soudu osobně zúčastní.

Hamilton se stal po incidentu terčem kritiky vládních představitelů australského státu Victoria, kteří krátce před tím spustili kampaň za bezpečnou jízdu s heslem "Nebuď za blbce". Místní ministr dopravy Tim Pallas pak Hamiltona za blbce opravdu označil.

Podívejte se na závěr Hamiltonovy jízdy Melbourne:
Hamiltonovi byl po divoké jízdě Melbourne zabaven luxusní mercedes
360p 240p


"Je to opravdu velmi hloupý mladý muž. Klidně to řeknu, on je tu za blbce," prohlásil naštvaně.

Pilot McLarenu se pak za svoje chování omluvil. "Dneska jsem se příliš odvázal a jako výsledek mě zastavila policie. Co jsem udělal, bylo hloupé a chci se za to všem omluvit," uvedl Hamilton, kterému nepomohly ani spekulace, že se rozchází se svojí přítelkyní zpěvačkou Nicole Scherzinger.
Formule Lewise Hamiltona poté, co mu na okruhu v Barceloně praskla pneumatika.
Formule Lewise Hamiltona poté, co mu na okruhu v Barceloně praskla pneumatika.

 

Mistrovství světa ve florbale 2018 v Praze

Program a výsledky Český tým - soupiska Rozpis zápasů Info a hrací systém Haly pro MS Vstupenky Přehled medailistů z MS Akce pro fanoušky

Mistrovství světa ve florbale 2018 se koná ve dnech 1. - 9. prosince v Praze. Letošní šampionát je dvanáctý v historii, čeští florbalisté zatím získali jednu stříbrnou a dvě bronzové medaile. Čeští florbalisté narazí ve skupině A na Německo, Lotyšsko a Švýcarsko, všechny zápasy včetně play off odehrají v O2 areně.

Český program na MS ve florbale:
Německo - ČESKO
(so 1. 12., 18:00) * Lotyšsko - ČESKO (ne 2. 12., 17:00) * ČESKO - Švýcarsko (út 4. 12., 19:30)

Články odjinud


Články odjinudKlasická verze
Mobilní verze