Ferrari stále láká šampiona Rossiho | iSport.cz
20. dubna 2010 • 15:29

Ferrari stále láká šampiona Rossiho

Autor:
Valentino Rossi
TOP VIDEA
Po třech porážkách Kometa zabrala: Vzali jsme si boty a šli do práce, popsal Erat Po třech porážkách Kometa zabrala: Vzali jsme si boty a šli do práce, popsal Erat
INSIDER: Česká jízda na Australian Open. Bude Kvitová nebo Plíšková světovou jedničkou? INSIDER: Česká jízda na Australian Open. Bude Kvitová nebo Plíšková světovou jedničkou?
VŠECHNA VIDEA ZDE

Italská stáj formule 1 Ferrari má stále zájem o služby motocyklové hvězdy Valentina Rossiho, který si její monopost v minulosti vyzkoušel několikrát při testování.Pokud dojde od příští sezony ke změně pravidel a zvýšení počtu jezdců jednotlivých stájí ze dvou na tři, jak si to Ferrari přeje, vyhradí slavný tým třetí kokpit pro Rossiho.

"Udělám pro to všechno. Jestli letos znovu vyhraje MotoGP, tak už by mu to mohlo stačit. V příští sezoně už bych ho chtěl vidět vyhrávat ve ferrari," řekl prezident Ferrari Luca di Montezemolo.

"Pro velké stáje by bylo lepší, kdyby měly tři auta," dodal k požadované změně pravidel.

Devítinásobný mistr světa Rossi dostal šanci testovat formuli jedna již šestkrát, vyzkoušel si i závody rallye. Svůj odchod z mistrovství světa silničních motocyklů však nikdy nepotvrdil.

 

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Nový hrací model Fantasy liga

Nejvyšší česká fotbalová soutěž nově s názvem FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci. Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin, do kterých si přenesou bodové zisky: skupina o titul (1.-6.), skupina o baráž o EL (7.-10.) a skupina o udržení (11.-16.).

19. kolo Fortuna ligy:
Baník Ostrava - Olomouc 0:0, Teplice - Zlín 2:1, Slovácko - Dukla 1:0, Opava - Ml. Boleslav 2:1, Bohemians - Liberec 0:0, Příbram - Sparta 1:1, Plzeň - Karviná 2:1, Jablonec - Slavia 0:2

Články odjinud


Články odjinud