29. března 2010 • 17:58

VIDEO: Hamiltone, jsi blbec, řekl ministr

Autor:
Lewis Hamilton
TOP VIDEA
Sporťákovo KO: Antonín Ramos, rugby místo fotbalu a zákaz Češek Sporťákovo KO: Antonín Ramos, rugby místo fotbalu a zákaz Češek
Judista Lukáš Krpálek a modelka Jitka Nováčková jako ambasadoři nové aplikace Aktivně a zdravě Judista Lukáš Krpálek a modelka Jitka Nováčková jako ambasadoři nové aplikace Aktivně a zdravě
VŠECHNA VIDEA ZDE

Divoká jízda bývalého mistra světa Lewise Hamiltona v ulicích Melbourne notně pobouřila místního ministra dopravy Tima Pallase, jenž britského pilota formule jedna označil za blbce. Podle ministra jezdec McLarenu ohrožoval životy ostatních lidí.Hamilton po pátečních trénincích při cestě z Albert Parku na silnici nechal svůj mercedes akcelerovat tak rychle, až kola kvílela, a policie jeho cestu záhy ukončila. Pětadvacetiletému jezdci zabavila luxusní vůz a Hamilton má být obviněn z nevhodného způsobu jízdy.

Hamiltonova divoká jízda po Melbourne:

Hamiltonovi byl po divoké jízdě Melbourne zabaven luxusní mercedes
360p 240p

Vláda státu Victoria rozjela reklamní kampaň se sloganem "Nebuď za blbce", která má mladé lidi vést k bezpečné jízdě. "Je to opravdu velmi hloupý mladý muž. Klidně to řeknu, on je tu za blbce," odsoudil Hamiltonovo chování Pallas v rozhovoru pro rozhlas.

Lewis HamiltonLewis Hamilton

Pallasovi se nelíbila ani reakce australského jezdce Marka Webbera, jenž kritizoval přísnější dopravní předpisy v této provincii. "Hodně se toho změnilo, co jsem tu nebyl. Abych byl upřímný, zase radši rychle odprejsknu," vyjádřil se Webber.

"Tohle bylo od něj dost nezodpovědné. Nepředvedl ale takové chování jako Hamilton. Ten přímo ohrožoval lidské životy," řekl Pallas.

 

Mistrovství světa ve florbale 2018 v Praze

Program a výsledky Český tým - soupiska Rozpis zápasů Info a hrací systém Haly pro MS Vstupenky Přehled medailistů z MS Akce pro fanoušky

Mistrovství světa ve florbale 2018 se koná ve dnech 1. - 9. prosince v Praze. Letošní šampionát je dvanáctý v historii, čeští florbalisté zatím získali jednu stříbrnou a dvě bronzové medaile. Čeští florbalisté narazí ve skupině A na Německo, Lotyšsko a Švýcarsko, všechny zápasy včetně play off odehrají v O2 areně.

Český program na MS ve florbale:
Německo - ČESKO
(so 1. 12., 18:00) * Lotyšsko - ČESKO (ne 2. 12., 17:00) * ČESKO - Švýcarsko (út 4. 12., 19:30)

Články odjinud


Články odjinudKlasická verze
Mobilní verze