Ferrari bude nadále poháněno palivem Shell | iSport.cz
25. března 2010 • 13:49

Ferrari bude nadále poháněno palivem Shell

Autor:
Ilustrační foto
TOP VIDEA
Po třech porážkách Kometa zabrala: Vzali jsme si boty a šli do práce, popsal Erat Po třech porážkách Kometa zabrala: Vzali jsme si boty a šli do práce, popsal Erat
INSIDER: Česká jízda na Australian Open. Bude Kvitová nebo Plíšková světovou jedničkou? INSIDER: Česká jízda na Australian Open. Bude Kvitová nebo Plíšková světovou jedničkou?
VŠECHNA VIDEA ZDE

Stáj formule 1 Ferrari se dohodla na prodloužení dlouholeté spolupráce s ropnou společností Shell až do roku 2015. Vozy Ferrari tak budou nadále poháněny palivem a mazivy nizozemské společnosti, která se stájí spolupracuje již od roku 1929."Prodloužení naší spolupráce se společností Shell je dalším krokem k tomu, abychom se vrátili na pozice, které nám v minulosti patřily. Právě Shell má velký podíl na našich úspěších, zvláště pak v posledních 15 letech," uvedl v prohlášení šéf Ferrari Luca di Montezemolo.

Nedělní Velká cena Austrálie v Melbourne bude jubilejním 450. závodem, který vozy Ferrari odjedou právě ve spolupráci se Shellem. Dohromady získaly 22 titulů - desetkrát Pohár konstruktérů a dvanáctkrát prvenství mezi jezdci.

 

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Nový hrací model Fantasy liga

Nejvyšší česká fotbalová soutěž nově s názvem FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci. Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin, do kterých si přenesou bodové zisky: skupina o titul (1.-6.), skupina o baráž o EL (7.-10.) a skupina o udržení (11.-16.).

19. kolo Fortuna ligy:
Baník Ostrava - Olomouc 0:0, Teplice - Zlín 2:1, Slovácko - Dukla 1:0, Opava - Ml. Boleslav 2:1, Bohemians - Liberec 0:0, Příbram - Sparta 1:1, Plzeň - Karviná 2:1, Jablonec - Slavia 0:2

Články odjinud


Články odjinud