12. prosince 2009 • 13:25

Schumacher se vrací! Dohodl se s Mercedesem

Autor:
TOP VIDEA
Poláci trénovali na Čechy i s Lewandowským. Grosicki si spletl Podolského s Poborským Poláci trénovali na Čechy i s Lewandowským. Grosicki si spletl Podolského s Poborským
Plekanec trénoval na Kladně. Jasno bude do čtrnácti dnů, ujišťuje útočník Plekanec trénoval na Kladně. Jasno bude do čtrnácti dnů, ujišťuje útočník
VŠECHNA VIDEA ZDE

Jeden z největších sportovních návratů v dějinách je už téměř hotov. Do formule 1 znovu usedne legendární Michael Schumacher (40)! Nevybral si ale rudý monopost Ferrari, jeho novým zaměstnavatelem bude německý Mercedes.Podle německého deníku Bild je podpis smlouvy už pouze formalitou.

Schumacher se se šéfy stáje Norbertem Haugem a Rossem Brawnem, se kterým už získal světové tituly v Benettonu i Ferrari, ústně dohodl na roční smlouvě.

Sedminásobný mistr světa jednal o návratu k závodění opět i s Ferrari, které ho lákalo už při zranění Felipeho Massy, ale nakonec dal přednost Mercedesu a splnil tak sen všech německých fanoušků F1.

Michael Schumacher už zase sedí ve Ferrari - zatím jen v modelu z roku 2007
Michael Schumacher už zase sedí ve Ferrari - zatím jen v modelu z roku 2007

"Podpis už je pouze formalitou. Schumacher se cítí fit a je naprosto zdravý, poslední testy se povedly na jedničku," řekl Bildu zdroj z týmu.

"Toužil po návratu, a když se naskytla příležitost znovu obnovit spolupráci s Rossem Brawnem, nebylo na co čekat."

Schumacherovým kolegou v Mercedesu bude o šestnáct let mladší krajan Nico Rosberg.

 

 

Mistrovství světa ve florbale 2018 v Praze

Program a výsledky Český tým - soupiska Rozpis zápasů Info a hrací systém Haly pro MS Vstupenky Přehled medailistů z MS Akce pro fanoušky

Mistrovství světa ve florbale 2018 se koná ve dnech 1. - 9. prosince v Praze. Letošní šampionát je dvanáctý v historii, čeští florbalisté zatím získali jednu stříbrnou a dvě bronzové medaile. Čeští florbalisté narazí ve skupině A na Německo, Lotyšsko a Švýcarsko, všechny zápasy včetně play off odehrají v O2 areně.

Český program na MS ve florbale:
Německo - ČESKO
(so 1. 12., 18:00) * Lotyšsko - ČESKO (ne 2. 12., 17:00) * ČESKO - Švýcarsko (út 4. 12., 19:30)

Články odjinud


Články odjinudKlasická verze
Mobilní verze