14. září 2009 • 21:38

Formule se příští rok pojede znovu i v Kanadě

Autor:
Start ve Spa
TOP VIDEA
Poláci trénovali na Čechy i s Lewandowským. Grosicki si spletl Podolského s Poborským Poláci trénovali na Čechy i s Lewandowským. Grosicki si spletl Podolského s Poborským
Plekanec trénoval na Kladně. Jasno bude do čtrnácti dnů, ujišťuje útočník Plekanec trénoval na Kladně. Jasno bude do čtrnácti dnů, ujišťuje útočník
VŠECHNA VIDEA ZDE

Velká cena Kanady by se měla v příštím roce opět vrátit do kalendáře mistrovství světa formule jedna. Letos tam závod v Montrealu chyběl kvůli neshodě místních organizátorů s promotérem šampionátu Berniem Ecclestonem."Jsem velmi šťastný, vždycky jsem věřil, že budeme schopni sporné body vyřešit," prohlásil šéf Velké ceny Normand Legault.

Ecclestone už návrat kanadského závodu naznačil minulý měsíc, o stejném výsledku však nemůže uvažovat okruh v americkém Indianapolisu, kde se jelo naposledy v roce 2007.

Velká cena Kanady se jezdí od roku 1967, o patnáct let později se natrvalo přestěhovala na okruh Gillesa Villeneuva do Montrealu. Poslední závod vyhrál loni Polák Robert Kubica.

Blíže ke snu o závodu formule jedna se přiblížili také v Bulharsku. Podle informací místní soukromé agentury Focus dostal šéf motoristického svazu finanční záruky vlády k výstavbě závodního okruhu a už podepsal předběžnou smlouvu s vedením šampionátu. Okruh by měl vyrůst západně od Sofie.

Témata:  sport, formule, kanada
 

Mistrovství světa ve florbale 2018 v Praze

Program a výsledky Český tým - soupiska Rozpis zápasů Info a hrací systém Haly pro MS Vstupenky Přehled medailistů z MS Akce pro fanoušky

Mistrovství světa ve florbale 2018 se koná ve dnech 1. - 9. prosince v Praze. Letošní šampionát je dvanáctý v historii, čeští florbalisté zatím získali jednu stříbrnou a dvě bronzové medaile. Čeští florbalisté narazí ve skupině A na Německo, Lotyšsko a Švýcarsko, všechny zápasy včetně play off odehrají v O2 areně.

Český program na MS ve florbale:
Německo - ČESKO
(so 1. 12., 18:00) * Lotyšsko - ČESKO (ne 2. 12., 17:00) * ČESKO - Švýcarsko (út 4. 12., 19:30)

Články odjinud


Články odjinudKlasická verze
Mobilní verze