Plán Ferrari: Mít tři formule. A v jedné Schumachera | iSport.cz
12. srpna 2009 • 13:47

Plán Ferrari: Mít tři formule. A v jedné Schumachera

Autor:
Archív
TOP VIDEA
ANKETA: Brabec do Plzně. Změní se hostování v přestup? Mají mu fanoušci co vyčítat? ANKETA: Brabec do Plzně. Změní se hostování v přestup? Mají mu fanoušci co vyčítat?
Pudilová: Američanku trefím a padne. Co na to Carmoucheová? Pudilová: Američanku trefím a padne. Co na to Carmoucheová?
VŠECHNA VIDEA ZDE

Prezident týmu Ferrari se nevzdává a dál pracuje na návratu sedminásobného mistra světa Michaela Schumachera do formule 1. Plán má Luca di Montenzemolo jasný. Příští rok chce mít v šampionátu tři formule.„Pracujeme na tom, aby příští rok mohly všechny týmy nasadit do závodů tři formule. Jednu z nich bych dal Schumacherovi,“ tvrdí Montenzemolo.

Vyjádřil se tak v reakci na zprávu, že návrat Schumachera do formule 1 za dva týdny ve Valencii zmařily problémy s krkem, který si Schumacher v únoru poranil ve Španělsku při závodech superbiků.

„Přitom se zdálo, že vyšetření krku bude jen formalita,“ lituje šéf stáje. „Ale bude lepší, když na jeho návrat nebudeme naléhat.“

Přesto o návrat Schumachera dál hodně stojí. „Sice má už 40 let, ale pořád o něm platí, že je z jiné planety,“ říká Montenzemolo. „Určitě dám přednost vyzrálému šampionovi před průměrným mladíkem.“

Pokud se dá Schumacher zdravotně dohromady a Massa bude stále zraněný, není úplně vyloučen návrat německého pilota už v letošním šampionátu.

Prozatím však našlo Ferrari jiné řešení a za zraněného Brazilce zaskočí 38letý testovací pilot týmu Luca Barier, který jel naposledy závod formule 1 před deseti lety.

 

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Nový hrací model Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Fantasy liga Kluby

Nejvyšší česká fotbalová soutěž FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci.
Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin a odehrají nadstavbu.

Profily klubů: Viktoria Plzeň * Slavia Praha * Sparta Praha * Baník Ostrava

MS v hokeji 2019 (Slovensko): Program * Rozpis * Vstupenky * Tabulky

MS v biatlonu 2019 (Östersund): Program * Závody * Info a vstupenky

Články odjinud


Články odjinud