27. července 2009 • 04:00

Hamilton: Vítězství jsem nečekal

Autor:
Mistr světa Lewis Hamilton
TOP VIDEA
ANKETA: Nejoblíbenější slovenský sportovec podle Čechů? Sagan, Chára i Cibulková ANKETA: Nejoblíbenější slovenský sportovec podle Čechů? Sagan, Chára i Cibulková
Sparta - Olomouc: Kudrna se trefil krásně k bližší tyči, 2:3 Sparta - Olomouc: Kudrna se trefil krásně k bližší tyči, 2:3
VŠECHNA VIDEA ZDE

Na vítězství čekal od loňské GP Číny a kvůli mizerné formě jeho týmu už snad ani nikdo nečekal, že by se Lewis Hamilton mohl letos radovat z vítězství. To teď konečně přišlo.Lewisi, jaký je to pocit znovu se postavit na stupně vítězů?
"Měl jsem pocit, že to trvalo strašně dlouho. Bylo to frustrující, prošli jsme zoufalým obdobím. Teď jsem hrdý na všechny, kteří tvrdě pracovali a nevzdali úsilí. Popravdě, nečekali jsme, že tento víkend vyhrajeme, ale s autem se jelo výborně."

Víkend v Maďarsku se zdál být perfektní už od pátku...
"Na Hungaroringu se nám tradičně daří, takže i přes letošní horší výsledky jsme sem přijížděli dobře naladěni. Přivezli jsme si sebou řadu dalších technických úprav. Že budou fungovat jsem si ověřil už během volných tréninků, kdy mi perfektně sedlo auto a jasně jsem cítil, že mám konečně rychlý stroj."

A co KERS?
"Fungoval dokonale. To díky němu jsem měl tak dobrý start. Krátkodobé zvýšení výkonu mi potom pomohlo i při předjíždění Marka Webbera."

McLaren se už dříve nechal slyšet, že letošní sezonu vypustí a bude se raději soustředit na příští rok. Nepřehodnotíte ještě tuto strategii?
"To není otázka pro mně. Já se snažím do každé sezony a do každého závodu dát maximum."
Témata:  sport, motorismus, f1, Hamilton
 

Mistrovství světa ve florbale 2018 v Praze

Program a výsledky Český tým - soupiska Rozpis zápasů Info a hrací systém Haly pro MS Vstupenky Přehled medailistů z MS Akce pro fanoušky

Mistrovství světa ve florbale 2018 se koná ve dnech 1. - 9. prosince v Praze. Letošní šampionát je dvanáctý v historii, čeští florbalisté zatím získali jednu stříbrnou a dvě bronzové medaile. Čeští florbalisté narazí ve skupině A na Německo, Lotyšsko a Švýcarsko, všechny zápasy včetně play off odehrají v O2 areně.

Český program na MS ve florbale:
Německo - ČESKO
(so 1. 12., 18:00) * Lotyšsko - ČESKO (ne 2. 12., 17:00) * ČESKO - Švýcarsko (út 4. 12., 19:30)

Články odjinud


Články odjinudKlasická verze
Mobilní verze