11. července 2009 • 13:33

Ecclestone věří, že Mosley kandidovat nebude

Autor:
Bernie Ecclestone
TOP VIDEA
Poláci trénovali na Čechy i s Lewandowským. Grosicki si spletl Podolského s Poborským Poláci trénovali na Čechy i s Lewandowským. Grosicki si spletl Podolského s Poborským
Plekanec trénoval na Kladně. Jasno bude do čtrnácti dnů, ujišťuje útočník Plekanec trénoval na Kladně. Jasno bude do čtrnácti dnů, ujišťuje útočník
VŠECHNA VIDEA ZDE

Promotér formule 1 Bernie Ecclestone věří, že prezident Mezinárodní automobilové federace (FIA) Max Mosley dodrží slib a nebude se v říjnu ucházet o znovuzvolení do funkce."Nepochybuji o tom. Znám Maxe dlouho a vždycky dodržel to, co slíbil. Je to čestný člověk," citovala osmasedmdesátiletého Ecclestonea agentura Reuters.

"Vždycky jsem říkal, že Maxovi bych klidně svěřil prázdný šek bez částky, ale s mým podpisem. Tak moc mu věřím. Proto si myslím, že slib dodrží," dodal.

Mosleyho odchod z čela FIA byl součástí dohody se stájemi formule 1, která zažehnala odchod Ferrari a spol. ze šampionátu. Devětašedesátiletý Brit, jenž je v čele FIA od roku 1993, však nedávno uvedl, že si celou věc ještě rozmyslí, protože členové federace si přejí, aby naopak ve funkci zůstal.

Zatím jediným kandidátem do říjnových voleb do čela FIA je Fin Ari Vatanen, mistr světa v rallye z roku 1981. Dalším možným adeptem je bývalý šéf Ferrari Jean Todt, kterého by na místě prezidenta rád viděl sám Mosley.

 

Mistrovství světa ve florbale 2018 v Praze

Program a výsledky Český tým - soupiska Rozpis zápasů Info a hrací systém Haly pro MS Vstupenky Přehled medailistů z MS Akce pro fanoušky

Mistrovství světa ve florbale 2018 se koná ve dnech 1. - 9. prosince v Praze. Letošní šampionát je dvanáctý v historii, čeští florbalisté zatím získali jednu stříbrnou a dvě bronzové medaile. Čeští florbalisté narazí ve skupině A na Německo, Lotyšsko a Švýcarsko, všechny zápasy včetně play off odehrají v O2 areně.

Český program na MS ve florbale:
Německo - ČESKO
(so 1. 12., 18:00) * Lotyšsko - ČESKO (ne 2. 12., 17:00) * ČESKO - Švýcarsko (út 4. 12., 19:30)

Články odjinud


Články odjinudKlasická verze
Mobilní verze