28. dubna 2009 • 12:56

Ve F1 by se mohl příští rok znovu objevit Senna

Autor:
Bruno Senna
TOP VIDEA
ANKETA: Nejoblíbenější slovenský sportovec podle Čechů? Sagan, Chára i Cibulková ANKETA: Nejoblíbenější slovenský sportovec podle Čechů? Sagan, Chára i Cibulková
Sparta - Olomouc: Kudrna se trefil krásně k bližší tyči, 2:3 Sparta - Olomouc: Kudrna se trefil krásně k bližší tyči, 2:3
VŠECHNA VIDEA ZDE

Do F1 by se mohlo vrátit slavné příjmení Senna. Stáj iSport International, za kterou v sérii GP2 jezdí synovec zesnulého trojnásobného mistra světa Ayrtona Senny Bruno, zvažuje, že v případě zavedení omezených rozpočtů se do seriálu v roce 2010 přihlásí.Foto 


Stáj iSports chce podle agentury Reuters využít nových úsporných opatření, mezi nimiž je i možné zavedení omezených rozpočtů.

Prezident Mezinárodní automobilové federace FIA Max Mosley navíc prohlásil, že příští rok rozšíří seriál o tři stáje, které přistoupí na rozpočet ve výši 30 milionů liber.

Podle zakladatele týmu iSports Paula Jacksona buď vstoupí jeho stáj do formule sama, nebo se spojí s již existujícím týmem.

"Současné stáje ale nejsou připraveny na to, aby operovaly s tak malým rozpočtem. Takže by bylo asi nejlepší začít úplně od znova," uvedl.

Pětadvacetiletý Senna, loňský vicemistr GP2, měl do formule nakročeno už loni, kdy testoval s týmem Hondy (nyní Brawn GP). Kvůli odchodu japonské automobilky ze seriálu nakonec z angažmá sešlo.

Témata:  sport, motorismus, f1, senna
 

Mistrovství světa ve florbale 2018 v Praze

Program a výsledky Český tým - soupiska Rozpis zápasů Info a hrací systém Haly pro MS Vstupenky Přehled medailistů z MS Akce pro fanoušky

Mistrovství světa ve florbale 2018 se koná ve dnech 1. - 9. prosince v Praze. Letošní šampionát je dvanáctý v historii, čeští florbalisté zatím získali jednu stříbrnou a dvě bronzové medaile. Čeští florbalisté narazí ve skupině A na Německo, Lotyšsko a Švýcarsko, všechny zápasy včetně play off odehrají v O2 areně.

Český program na MS ve florbale:
Německo - ČESKO
(so 1. 12., 18:00) * Lotyšsko - ČESKO (ne 2. 12., 17:00) * ČESKO - Švýcarsko (út 4. 12., 19:30)

Články odjinud


Články odjinudKlasická verze
Mobilní verze