Ve F1 by se mohl příští rok znovu objevit Senna | iSport.cz
28. dubna 2009 • 12:56

Ve F1 by se mohl příští rok znovu objevit Senna

Autor:
Bruno Senna
TOP VIDEA
ANKETA: Brabec do Plzně. Změní se hostování v přestup? Mají mu fanoušci co vyčítat? ANKETA: Brabec do Plzně. Změní se hostování v přestup? Mají mu fanoušci co vyčítat?
Pudilová: Američanku trefím a padne. Co na to Carmoucheová? Pudilová: Američanku trefím a padne. Co na to Carmoucheová?
VŠECHNA VIDEA ZDE

Do F1 by se mohlo vrátit slavné příjmení Senna. Stáj iSport International, za kterou v sérii GP2 jezdí synovec zesnulého trojnásobného mistra světa Ayrtona Senny Bruno, zvažuje, že v případě zavedení omezených rozpočtů se do seriálu v roce 2010 přihlásí.Foto 


Stáj iSports chce podle agentury Reuters využít nových úsporných opatření, mezi nimiž je i možné zavedení omezených rozpočtů.

Prezident Mezinárodní automobilové federace FIA Max Mosley navíc prohlásil, že příští rok rozšíří seriál o tři stáje, které přistoupí na rozpočet ve výši 30 milionů liber.

Podle zakladatele týmu iSports Paula Jacksona buď vstoupí jeho stáj do formule sama, nebo se spojí s již existujícím týmem.

"Současné stáje ale nejsou připraveny na to, aby operovaly s tak malým rozpočtem. Takže by bylo asi nejlepší začít úplně od znova," uvedl.

Pětadvacetiletý Senna, loňský vicemistr GP2, měl do formule nakročeno už loni, kdy testoval s týmem Hondy (nyní Brawn GP). Kvůli odchodu japonské automobilky ze seriálu nakonec z angažmá sešlo.

Témata:  sport, motorismus, f1, senna
 

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Nový hrací model Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Fantasy liga Kluby

Nejvyšší česká fotbalová soutěž FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci.
Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin a odehrají nadstavbu.

Profily klubů: Viktoria Plzeň * Slavia Praha * Sparta Praha * Baník Ostrava

MS v hokeji 2019 (Slovensko): Program * Rozpis * Vstupenky * Tabulky

MS v biatlonu 2019 (Östersund): Program * Závody * Info a vstupenky

Články odjinud


Články odjinud