Hrdý vítěz VC Brazílie - Felipe Massa
TOP VIDEA
Poláci trénovali na Čechy i s Lewandowským. Grosicki si spletl Podolského s Poborským Poláci trénovali na Čechy i s Lewandowským. Grosicki si spletl Podolského s Poborským
Plekanec trénoval na Kladně. Jasno bude do čtrnácti dnů, ujišťuje útočník Plekanec trénoval na Kladně. Jasno bude do čtrnácti dnů, ujišťuje útočník
VŠECHNA VIDEA ZDE

Největším soupeřem Ferrari v blížícím se seriálu mistrovství světa formule 1 nebude obhájce titulu McLaren, ale nástupce stáje Honda tým Brawn GP. Před nedělní Velkou cenou Austrálie, která šampionát odstartuje, to prohlásil vicemistr světa Felipe Massa."Podle posledních výsledků je největším soupeřem určitě Brawn GP," citovala brazilského pilota agentura AP.

"Vstali z popela a teď jezdí o vteřinu rychleji než ostatní," připomněl výsledky dosavadních testovacích jízd. Bývalá stáj Honda, kterou před krachem zachránil její někdejší šéf Ross Brawn, se podle Massy dokázala nejlépe přizpůsobit novým pravidlům a úsporným opatřením formule 1.

V úvodu sezony se naopak příliš nedaří McLarenu a mistru světa Lewisi Hamiltonovi. "Hodně lidí říká, že testování před sezonou není moc důležité. Ale když jsou všichni lepší než vy, tak asi něco děláte špatně," řekl Massa.

Brazilský pilot, který v loňské sezoně skončil o bod za Hamiltonem, je před nedělním startem šampionátu optimistický. "Máme dobré auto, je rychlé a má stabilní výkonnost," uvedl sedmadvacetiletý Massa.

"Nasimulovali jsme si pár závodů a nenašli jsme žádné problémy. Jsme připraveni a doufám, že nám to bude jezdit stejně jako loni," dodal.

Témata:  sport, motorismus, formule, 1, massa, Brawn
 

Mistrovství světa ve florbale 2018 v Praze

Program a výsledky Český tým - soupiska Rozpis zápasů Info a hrací systém Haly pro MS Vstupenky Přehled medailistů z MS Akce pro fanoušky

Mistrovství světa ve florbale 2018 se koná ve dnech 1. - 9. prosince v Praze. Letošní šampionát je dvanáctý v historii, čeští florbalisté zatím získali jednu stříbrnou a dvě bronzové medaile. Čeští florbalisté narazí ve skupině A na Německo, Lotyšsko a Švýcarsko, všechny zápasy včetně play off odehrají v O2 areně.

Český program na MS ve florbale:
Německo - ČESKO
(so 1. 12., 18:00) * Lotyšsko - ČESKO (ne 2. 12., 17:00) * ČESKO - Švýcarsko (út 4. 12., 19:30)

Články odjinud


Články odjinudKlasická verze
Mobilní verze