22. listopadu 2008 • 10:52

Pilota F1 Webbera srazilo auto

Autor:
Australský pilot formule 1 Mark Webber je odvážen záchranáři.
TOP VIDEA
Poláci trénovali na Čechy i s Lewandowským. Grosicki si spletl Podolského s Poborským Poláci trénovali na Čechy i s Lewandowským. Grosicki si spletl Podolského s Poborským
Plekanec trénoval na Kladně. Jasno bude do čtrnácti dnů, ujišťuje útočník Plekanec trénoval na Kladně. Jasno bude do čtrnácti dnů, ujišťuje útočník
VŠECHNA VIDEA ZDE

AKTUALIZOVÁNO - Účast ve vlastním charitativním závodu skončila pro australského pilota F1 Marka Webbera těžkým zraněním. Jezdce týmu Red Bull při jízdě na kole v tasmánském Port Arthuru srazilo auto a Webber utrpěl zlomeninu nohy.Dvaatřicetiletý závodník se ještě dnes podrobil operaci, při které mu lékaři zpevnili nohu šroubem.

Australská média původně informovala, že Webber utrpěl mnohačetné zlomeniny nohy a ruky, ale ředitel charitativního závodu Geoff Donohue to popřel. "Má zlomenou nohu, jinak je na tom dobře. Levou ruku má odřenou, ale byl na rentgenu a je to v pořádku," řekl agentuře AP.

Australský pilot formule 1 Mark Webber je odvážen záchranáři poté, co ho srazilo auto.Australský pilot formule 1 Mark Webber je odvážen záchranáři poté, co ho srazilo auto.


V nemocnici stráví Webber nejméně tři dny. "Do týdne bude propuštěn. Mluvil jsem s ním po operaci a už myslí na rehabilitaci," uvedl Donohue.

Nakolik naruší zranění Webberovu přípravu na novou sezonu F1, zatím není jasné. Rekonvalescence by měla trvat zhruba šest týdnů. "Jakmile to půjde, odletí do Evropy," řekl Donohue. V každém případě jedenáctý muž letošního mistrovství světa nestihne nejbližší testování své stáje, které se uskuteční od 9. prosince ve španělském Jerezu.

Účastník 120 Velkých cen startoval v charitativním podniku "Mark Webber Pure Tasmania Challenge", v němž závodníci urazí během pěti dní 250 kilometrů na horském, kole, kajaku, raftu, či pěšky v horském terénu. Nehoda ho potkala v předposlední den akce.

Mistrovství světa ve florbale 2018 v Praze

Program a výsledky Český tým - soupiska Rozpis zápasů Info a hrací systém Haly pro MS Vstupenky Přehled medailistů z MS Akce pro fanoušky

Mistrovství světa ve florbale 2018 se koná ve dnech 1. - 9. prosince v Praze. Letošní šampionát je dvanáctý v historii, čeští florbalisté zatím získali jednu stříbrnou a dvě bronzové medaile. Čeští florbalisté narazí ve skupině A na Německo, Lotyšsko a Švýcarsko, všechny zápasy včetně play off odehrají v O2 areně.

Český program na MS ve florbale:
Německo - ČESKO
(so 1. 12., 18:00) * Lotyšsko - ČESKO (ne 2. 12., 17:00) * ČESKO - Švýcarsko (út 4. 12., 19:30)

Články odjinud


Články odjinudKlasická verze
Mobilní verze