13. října 2008 • 14:02

Alonso jde s Massou proti Hamiltonovi

Autor:
Fernando Alonso
TOP VIDEA
Poláci trénovali na Čechy i s Lewandowským. Grosicki si spletl Podolského s Poborským Poláci trénovali na Čechy i s Lewandowským. Grosicki si spletl Podolského s Poborským
Plekanec trénoval na Kladně. Jasno bude do čtrnácti dnů, ujišťuje útočník Plekanec trénoval na Kladně. Jasno bude do čtrnácti dnů, ujišťuje útočník
VŠECHNA VIDEA ZDE

Španělský jezdec Fernando Alonso již letos nemá šanci získat mistrovský titul ve formuli jedna. Udělá však vše pro to, aby pomohl Felipemu Massovi proti Britovi Hamiltonovi.S britským jezdcem se Alonso rozkmotřil během loňského společného působení v McLarenu.Alonso vyhrál s renaultem poslední dvě Grand Prix v Singapuru a v Japonsku a v uplynulých šesti závodech získal více bodů než kdokoli jiný v F1.

I tak ale zůstává v celkovém hodnocení daleko za lídry Hamiltonem a Massou z Ferrari, které od sebe dvě Velké ceny před koncem sezony dělí pět bodů.

"Samozřejmě, bez váhání. Pokud budu moct pomoci, pomůžu Massovi," řekl sedmadvacetiletý Alonso po nedělním triumfu ve Fudži španělským novinářům.

Jeho antipatie k Hamiltonovi se datuje od minulé sezony, v níž měl jeho mladý týmový kolega lepší výsledky a napjatá situace skončila už po jednom roce Alonsovým odchodem z McLarenu.

Že je vztah španělského pilota k úřadujícímu vicemistrovi světa stále negativní, ukázala i tisková konference po nedělním závodě.

Zatímco její další účastníci Robert Kubica a Kimi Räikkönen se nechtěli vyjádřit s ohledem na nedostatek informací k trestu projetí boxy, který Brit kvůli jednomu ze svých manévrů dostal, Alonso odpověděl okamžitě: "Souhlasím," a později v rozhovoru doplnil:

"Nevím, co udělal, ale je každopádně dobře, že byl potrestán."
Mistrovství světa formule jedna pokračuje už tento víkend Velkou cenou Číny v Šanghaji a skončí dva týdny nato v brazilském Sao Paulu.

Mistrovství světa ve florbale 2018 v Praze

Program a výsledky Český tým - soupiska Rozpis zápasů Info a hrací systém Haly pro MS Vstupenky Přehled medailistů z MS Akce pro fanoušky

Mistrovství světa ve florbale 2018 se koná ve dnech 1. - 9. prosince v Praze. Letošní šampionát je dvanáctý v historii, čeští florbalisté zatím získali jednu stříbrnou a dvě bronzové medaile. Čeští florbalisté narazí ve skupině A na Německo, Lotyšsko a Švýcarsko, všechny zápasy včetně play off odehrají v O2 areně.

Český program na MS ve florbale:
Německo - ČESKO
(so 1. 12., 18:00) * Lotyšsko - ČESKO (ne 2. 12., 17:00) * ČESKO - Švýcarsko (út 4. 12., 19:30)

Články odjinud


Články odjinudKlasická verze
Mobilní verze