VC Kanady prý může zachránit pouze vláda | iSport.cz
9. října 2008 • 09:31

VC Kanady prý může zachránit pouze vláda

Autor:
f1
TOP VIDEA
Po třech porážkách Kometa zabrala: Vzali jsme si boty a šli do práce, popsal Erat Po třech porážkách Kometa zabrala: Vzali jsme si boty a šli do práce, popsal Erat
INSIDER: Česká jízda na Australian Open. Bude Kvitová nebo Plíšková světovou jedničkou? INSIDER: Česká jízda na Australian Open. Bude Kvitová nebo Plíšková světovou jedničkou?
VŠECHNA VIDEA ZDE

Pouze podpora vlády může vrátit Velkou ceny Kanady do kalendáře formule 1. Uvedl to dosavadní organizátor závodu, kterým je společnost Normand Legault.Podle ní pořádání Grand Prix přestalo být pro soukromou firmu ekonomicky výhodné. O vyřazení Velké ceny Kanady informovala ve středu Mezinárodní automobilová federace FIA.

Podle prohlášení Normand Legault nemohl bez podpory vlády, tak jak je tomu u většiny Velkých cen, závod fungovat. Společnost se proto pokusila s FIA dohodnout na méně nákladné verzi, všechny návrhy ale Mezinárodní automobilová federace zamítla.

Mluvčí společnosti Paul Wilson uvedl, že kanadská vláda už začala s promotérem formule 1 Berniem Ecclestonem jednat o podmínkách návratu montrealského závodu do kalendáře formule 1.

"Michael Fortier (ministr veřejných prací a vládních služeb) už na tom začal pracovat. Pokud řeknou, že to je pro provincii a stát prospěšné, pomůžeme jim," řekl agentuře Reuters.

Témata:  sport, motorismus, f1, kanada

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Nový hrací model Fantasy liga

Nejvyšší česká fotbalová soutěž nově s názvem FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci. Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin, do kterých si přenesou bodové zisky: skupina o titul (1.-6.), skupina o baráž o EL (7.-10.) a skupina o udržení (11.-16.).

19. kolo Fortuna ligy:
Baník Ostrava - Olomouc 0:0, Teplice - Zlín 2:1, Slovácko - Dukla 1:0, Opava - Ml. Boleslav 2:1, Bohemians - Liberec 0:0, Příbram - Sparta 1:1, Plzeň - Karviná 2:1, Jablonec - Slavia 0:2

Články odjinud


Články odjinud