25. srpna 2008 • 18:52

Mechanik Ferrari má po srážce zlomený prst

Autor:
Kimi Räikkönen (vpravo) skúmavo pozerá na kolegu Felipeho Massu. Rozmýšľa, kto z nich dvoch bude tímovou jednotkou...
TOP VIDEA
Vrba vyslal vzkaz italským policistům: Děkuji, že jsme v Římě platili pokutu Vrba vyslal vzkaz italským policistům: Děkuji, že jsme v Římě platili pokutu
Slavii čeká boj o postup. Trpišovský podobné nervy zažil v Liberci Slavii čeká boj o postup. Trpišovský podobné nervy zažil v Liberci
VŠECHNA VIDEA ZDE

Se zlomeným prstem na noze vyvázl mechanik stáje Ferrari z kolize během nedělní VC Evropy, při které ho  Kimi Räikkönen srazil pod kola svého vozu.Se zlomeným prstem na noze vyvázl mechanik stáje Ferrari z kolize během nedělní Velké ceny Evropy, při které ho mistr světa formule 1 Kimi Räikkönen srazil pod kola svého vozu.

Finský pilot předčasně vyjel ještě v momentě, kdy měl k nádrži stále připojený přívod paliva a hadice zachytila mechanika Pietra Timpiniho.

"Byla to moje chyba. Naštěstí se mu nic vážného nestalo," uvedl Räikkönen, kterému se premiéra na městském okruhu ve Valencii vůbec nepovedla.

Závod pro něj skončil jedenáct kol před cílem kvůli poruše motoru.

Na vedoucího Brita Lewise Hamiltona z McLarenu ztrácí 13 bodů, ale věří, že ve zbylých šesti Grand Prix ještě zasáhne do boje o titul.

"Nebyl to vydařený víkend, ale nestalo se to poprvé. Nejsme na tom v šampionátu ideálně, ale pokud všechno vyřešíme, máme pořád šanci," uvedl Räikkönen, jenž loni získal titul v posledním závodu sezony.

Mistrovství světa ve florbale 2018 v Praze

Program a výsledky Český tým - soupiska Rozpis zápasů Info a hrací systém Haly pro MS Vstupenky Přehled medailistů z MS Akce pro fanoušky

Mistrovství světa ve florbale 2018 proběhlo ve dnech 1. - 9. prosince v Praze. Letošní šampionát byl dvanáctý v historii, triumf nakonec obhájili Finové, Češi ke svým třem historický medailím další nepřidali, když skončili čtvrtí.

České výsledky na MS ve florbale:
O 3. místo: Česko - Švýcarsko 2:4 * Semifinále: Česko - Finsko 2:7 * Čtvrtfinále: Česko - Dánsko 10:1 * Skupina A: Německo - ČESKO 5:10 * Lotyšsko - ČESKO 4:3 * ČESKO - Švýcarsko 6:4

Články odjinud


Články odjinudKlasická verze
Mobilní verze