20. června 2008 • 19:51

Britskou GP by mohl hostit Donington Park

Autor:
Formule 1
TOP VIDEA
Poláci trénovali na Čechy i s Lewandowským. Grosicki si spletl Podolského s Poborským Poláci trénovali na Čechy i s Lewandowským. Grosicki si spletl Podolského s Poborským
Plekanec trénoval na Kladně. Jasno bude do čtrnácti dnů, ujišťuje útočník Plekanec trénoval na Kladně. Jasno bude do čtrnácti dnů, ujišťuje útočník
VŠECHNA VIDEA ZDE

Grand Prix Velké Británie by se od roku 2010 mohla konat místo na okruhu v Silverstonu na trati v Donington Parku, kde se o víkendu pojedou závody MS motocyklů.Dnes to prohlásil promotér královského automobilového seriálu Bernie Eccelstone, kterému se nelíbí zejména zastaralé zázemí v Silverstonu.

"Jednáme o tom. Nechceme přijít o závody ve Velké Británii, ale musíme jim zajistit důstojné místo, které odpovídá jejich vážnosti," citovala Ecclestonea agentura Reuters.

"Donington slíbil, že postaví všechno, co formule potřebuje. Jestli na to mají, ukáže jen čas. Určitě ale mají více peněz než Britský klub závodních jezdců (BRDC, majitel trati v Silverstonu)," dodal.

Navzdory Eccelstoneovu prohlášení je vedení BRDC přesvědčeno, že závody udrží. "Jsme na dobré cestě splnit všechny požadavky a se zástupci formule 1 se určitě dohodneme na dlouhodobé spolupráci," prohlásil šéf okruhu v Silverstonu Richard Phillips.

Témata:  sport, motorismus, f1

Mistrovství světa ve florbale 2018 v Praze

Program a výsledky Český tým - soupiska Rozpis zápasů Info a hrací systém Haly pro MS Vstupenky Přehled medailistů z MS Akce pro fanoušky

Mistrovství světa ve florbale 2018 se koná ve dnech 1. - 9. prosince v Praze. Letošní šampionát je dvanáctý v historii, čeští florbalisté zatím získali jednu stříbrnou a dvě bronzové medaile. Čeští florbalisté narazí ve skupině A na Německo, Lotyšsko a Švýcarsko, všechny zápasy včetně play off odehrají v O2 areně.

Český program na MS ve florbale:
Německo - ČESKO
(so 1. 12., 18:00) * Lotyšsko - ČESKO (ne 2. 12., 17:00) * ČESKO - Švýcarsko (út 4. 12., 19:30)

Články odjinud


Články odjinudKlasická verze
Mobilní verze