13. dubna 2018 • 16:20

Blázni do Formule 1! Podívejte se, co pro fanoušky znamená a soutěžte

Autor:
TOP VIDEA
Kladno definitivně končí v bojích o extraligu. Je potřeba dívat se dopředu a příští sezonu být lepší, velí Jágr Kladno definitivně končí v bojích o extraligu. Je potřeba dívat se dopředu a příští sezonu být lepší, velí Jágr
CELÝ SESTŘIH: Sparta - Jablonec 2:0. Parádně se trefil Stanciu
CELÝ SESTŘIH: Sparta - Jablonec 2:0. Parádně se trefil Stanciu
VŠECHNA VIDEA ZDE

Umění, modely i odhalená kůže. To je jen zlomek nápadů, kterými fanoušci z České republiky a Slovenska zavalili redakci sportovních stanic Sport1 a Sport2, když měli za úkol poslat fotografii, kterou by ukázali, co pro ně znamená Formule 1.Soutěž, kterou pořádají stanice ve spolupráci s Effective Racing, ukončila první kolo a porota, ve které sedí komentátoři Tomáš Richtr a Števo Eisele či závodníci Josef Král a Richard Gonda, vybrala z více jak sto padesáti příspěvků ty nejoriginálnější. Jejich autoři dostanou již v květnu příležitost utkat se v motokárovém závodě a užít si jízdu v opravdové formuli.

Blahopřejeme vítězům k prvnímu k úspěchu! Vy, kteří jste nevyhráli, nebo jste se ještě do soutěže nezapojili, neváhejte, pořád máte šanci vyhrát jízdu ve formuli! Zúčastněte se dalšího kola soutěže, které potrvá až do středy 9. května.

Jedinou fotkou vyjádřete, co pro vás znamená Formule 1, nahrajte fotku na web  soutez-sport1tv.cz a zážitek na celý život může být váš! Autoři nejlepších příspěvků získají příležitost utkat se v motokárových závodech o jedno z míst na velkém zážitkovém dni na Masarykově okruhu v Brně s profesionální závodní stájí Effective Racing. Tam si v závodním speciálu Alfa Romeo 147 GTA zasoutěží o hlavní výhru, jízdu ve Formuli Renault 2.0.

Podívejte se do galerie na ty nejlepší příspěvky z České republiky a Slovenska:

"Bohužiaľ, kedže na východe nič nie je, musíme si vystačiť iba s týmto. Snažíme sa vytvoriť aj okresnú ligu. PS: Fotka je originál, iné podobné sú okopírované."
"Bohužiaľ, kedže na východe nič nie je, musíme si vystačiť iba s týmto. Snažíme sa vytvoriť aj okresnú ligu. PS: Fotka je originál, iné podobné sú okopírované."

 

Mistrovství světa v hokeji 2018 v Dánsku

Program a výsledky Český tým Systém turnaje Kde se hraje Maskot Vstupenky Fantasy k MS

Mistrovství světa v hokeji se hraje od 4. do 20. května v Dánsku (Kodaň a Herning), čeští hokejisté čekají na medaili už pět let. Ze dvou osmičlenných skupin postupují první čtyři týmy do čtvrtfinále. Finále se odehraje 20. 5. od 20.15 v Kodani.

České zápasy ve skupině A: sobota 5. 5. (20:15) Česko - Slovensko; neděle 6. 5. (16:15) Švédsko - Česko; úterý 8. 5. (20:15) Česko  - Švýcarsko; čtvrtek 10. 5. (20:15) Česko - Rusko; pátek 11. 5. (20:15) Bělorusko  - Česko; neděle 13. 5. (16.15) Francie - Česko; pondělí 14. 5. (20:15) Česko - Rakousko
Klasická verze
Mobilní verze