10. dubna 2018 • 12:11

Vyhrajte jízdu v opravdové formuli. Zbývají už jen dva dny!

Autor:
TOP VIDEA
Kladno definitivně končí v bojích o extraligu. Je potřeba dívat se dopředu a příští sezonu být lepší, velí Jágr Kladno definitivně končí v bojích o extraligu. Je potřeba dívat se dopředu a příští sezonu být lepší, velí Jágr
CELÝ SESTŘIH: Sparta - Jablonec 2:0. Parádně se trefil Stanciu
CELÝ SESTŘIH: Sparta - Jablonec 2:0. Parádně se trefil Stanciu
VŠECHNA VIDEA ZDE

Máte rádi adrenalin, zběsilou jízdu a monoposty Formule 1? Tak se zúčastněte soutěže se stanicemi Sport1, Sport2 a Effective Racing o jízdu v opravdové formuli na Masarykově okruhu v Brně. Ukažte, co pro vás znamená Formule 1! Do konce 1. kola zbývají už pouhé dva dny. Jedinou fotkou vyjádřete, co pro vás královna motorsportu znamená, nahrajte fotku na web: http://soutez-sport1tv.cz a zážitek na celý život může být váš!Již 14 dní běží soutěž a jejím základem jsou přímé přenosy na stanicích Sport1 a Sport2! Pak už se ale fantazii meze rozhodně nekladou. Někteří sledují nejrychlejší závody na světě v motoristické kukle, jiní v modelu Formule 1 nebo klidně rovnou na třech obrazovkách zároveň.

Stejně jako ve Formuli 1 i v soutěži Sport1, Sport2 mohou uspět jen ti nejlepší. A zde to budou čtyři nejoriginálnější příspěvky z České republiky, jejichž autoři získají příležitost utkat se v motokárových závodech o jedno z míst na velkém zážitkovém dni na Masarykově okruhu v Brně s profesionální závodní stájí Effective Racing. Tam si v závodním speciálu Alfa Romeo 147 GTA zasoutěží o hlavní výhru, jízdu ve Formuli Renault 2.0.

Nejlepší příspěvky vybere odborná komise, ve které naleznete třeba komentátory Tomáše Richtra a Števa Eiseleho nebo závodníky Josefa Krále a Richarda Gondu.

Soutěž je na webových stránkách: http://soutez-sport1tv.cz.

Hledáte inspiraci? Podívejte se na zajímavé fotografie vašich kolegů:

Jedinou fotkou vyjádřete, co pro vás královna motorsportu znamená
Jedinou fotkou vyjádřete, co pro vás královna motorsportu znamená

Témata:  sport, formule 1, fotky, soutěž
 

Mistrovství světa v hokeji 2018 v Dánsku

Program a výsledky Český tým Systém turnaje Kde se hraje Maskot Vstupenky Fantasy k MS

Mistrovství světa v hokeji se hraje od 4. do 20. května v Dánsku (Kodaň a Herning), čeští hokejisté čekají na medaili už pět let. Ze dvou osmičlenných skupin postupují první čtyři týmy do čtvrtfinále. Finále se odehraje 20. 5. od 20.15 v Kodani.

České zápasy ve skupině A: sobota 5. 5. (20:15) Česko - Slovensko; neděle 6. 5. (16:15) Švédsko - Česko; úterý 8. 5. (20:15) Česko  - Švýcarsko; čtvrtek 10. 5. (20:15) Česko - Rusko; pátek 11. 5. (20:15) Bělorusko  - Česko; neděle 13. 5. (16.15) Francie - Česko; pondělí 14. 5. (20:15) Česko - Rakousko
Klasická verze
Mobilní verze