14. května 2017 • 19:30

To se nevidí často! Plačící chlapec donutil Räikkönena po fiasku k úsměvu

Autor:
TOP VIDEA
Kladno definitivně končí v bojích o extraligu. Je potřeba dívat se dopředu a příští sezonu být lepší, velí Jágr Kladno definitivně končí v bojích o extraligu. Je potřeba dívat se dopředu a příští sezonu být lepší, velí Jágr
Sparta - Jablonec: Šural zpracoval míč rukou, Kadlec ho dorazil do brány – 2:0 Sparta - Jablonec: Šural zpracoval míč rukou, Kadlec ho dorazil do brány – 2:0
VŠECHNA VIDEA ZDE

Ferrari na stupních vítězů, přesto při Velké ceně Španělska tekly fanouškům stáje z Maranella slzy po tváři. Šestiletý fanoušek Kimiho Räikkönena oplakal brzký konec finského pilota v závodě a všimly si ho i televizní kamery. Gesto italské stáje bylo však famózní.Závod v Barceloně skončil pro Räikkönena hned po startu. Po srážce si urval přední nápravu a nemohl dále pokračovat. Na to se šestiletý Thomas, který se přijel podívat až z Francie, nemohl dívat. Brzký konec jeho hrdiny jej rozplakal. Záběry, jak jej tatínek drží v náruči, obletěly celý svět.

Italská stáj ani chvíli neváhala a jednoho z nejmenších svých příznivců pozvala do paddocku. Tam na Thomase čekalo obrovské překvapení – setkání přímo s Räikkönenem.

Finský pilot, kterému se kvůli nedávání emocí najevo, přezdívá „The Iceman“ v překladu ledový muž, věnoval chlapci svoji kšiltovku, pousmál se a ochotně se vyfotografoval s celou rodinou.

Mezitím na dráze sváděli nelítostný souboj o vítězství druhý pilot Ferrari Sebastian Vettel a Lewis Hamilton z Mercedesu. „Byl to nejdrsnější souboj, na který si z poslední doby vzpomínám," prohlásil Hamilton, který si v Barceloně dojel pro 55. vítězství v kariéře. „Ale bylo to skvělé. Takhle musí vypadat každý závod v sezoně. A přesně kvůli tomu jsem začal jezdit," dodal.

„Byl to jeden z nejnáročnějších závodů. Ferrari udělalo obrovský kus práce, mají rychlost a je to mezi námi velmi těsné," řekl Hamilton, který po pěti závodech mistrovství světa snížil ztrátu na vedoucího Vettela na šest bodů.

Brzký konec pilota Ferrari malého fanouška rozplakal
Brzký konec pilota Ferrari malého fanouška rozplakal

 

Mistrovství světa v hokeji 2018 v Dánsku

Program a výsledky Český tým Systém turnaje Kde se hraje Maskot Vstupenky Fantasy k MS

Mistrovství světa v hokeji se hraje od 4. do 20. května v Dánsku (Kodaň a Herning), čeští hokejisté čekají na medaili už pět let. Ze dvou osmičlenných skupin postupují první čtyři týmy do čtvrtfinále. Finále se odehraje 20. 5. od 20.15 v Kodani.

České zápasy ve skupině A: sobota 5. 5. (20:15) Česko - Slovensko; neděle 6. 5. (16:15) Švédsko - Česko; úterý 8. 5. (20:15) Česko  - Švýcarsko; čtvrtek 10. 5. (20:15) Česko - Rusko; pátek 11. 5. (20:15) Bělorusko  - Česko; neděle 13. 5. (16.15) Francie - Česko; pondělí 14. 5. (20:15) Česko - Rakousko
Klasická verze
Mobilní verze