31. října 2016 • 11:56

Vettelovy nadávky s hvězdičkami. Vrať se do školy, vzkazuje Verstappen

Autor: ,
TOP VIDEA
Kladno definitivně končí v bojích o extraligu. Je potřeba dívat se dopředu a příští sezonu být lepší, velí Jágr Kladno definitivně končí v bojích o extraligu. Je potřeba dívat se dopředu a příští sezonu být lepší, velí Jágr
Sparta - Jablonec: Šural zpracoval míč rukou, Kadlec ho dorazil do brány – 2:0 Sparta - Jablonec: Šural zpracoval míč rukou, Kadlec ho dorazil do brány – 2:0
VŠECHNA VIDEA ZDE

Je mladý a je skutečně talentovaný. Devatenáctiletý pilot Max Verstappen je bodově šestým nejlepším jezdcem letošního ročníku formule 1 a navíc svým nevybíravým způsobem jízdy své soupeře umí vytáčet až k nepříčetnosti. V neděli v Mexiku zjistil, jaká sprostá slova umí Sebastian Vettel z Ferrari. Opakoval mu je hned několikrát.Německého jezdce nakrknul souboj z konce závodu. Na mladého soupeře dorážel a při pokusu o předjetí si Verstappen zkrátil trať. K povinnému přepuštění pozice se ale oproti zvyklostem neměl, za což jej po průjezdu cílem potrestalo vedení závodu pětisekundovou penalizací. Ještě předtím si ale Vettel pořádně ulevil. „Verstappen je ****. Jsem snad jedinej, kdo tohle vidí?" křičel ještě v monopostu do radia.

Jenže ještě před penalizací se mu dostalo odpovědi, že ředitel závodu Charlie Whiting situaci nebude řešit a Verstappen ho pouštět nemusí. To Vettela rozzuřilo ještě víc. „To řekl? Tak tady je zpráva pro Charliehio, jdi do pr****, fakt jdi do pr****," vyváděl pilot Ferrari. Hned po závodě se ale omluvil a Whitinga šel osobně vyhledat.

VIDEO: Divočina mezi Vettelem a Verstappenem

Show ale pokračovala. Verdikt komisařů se nelíbil Verstappenovi, který přišel o třetí pozici a spadl na páté místo. „Je to směšné," řekl Verstappen. A také si neodpustil rýpnutí do Vettela. "Měl by zajít do školy a naučit se znovu mluvit. Je pokaždé tak frustrovaný a hrozně nadává," poukázal na Vettelovy reakce při vzájemných incidentech, z nichž musela režie přenosu z Mexika některé pasáže "vypípat".

Vettel peprnou mluvu vysvětlil nahromaděným adrenalinem. "Vždyť opustil trať a nepustil mě, tak je pochopitelné, že jsem byl naštvaný. V cíli jsem byl strašně zklamaný, ale pak mi bylo řečeno, abych šel na vyhlášení," konstatoval Vettel.

Tam mohl být spokojený, ale to ještě stále nebyl konec. S Verstappenem, který ho nazval "neustále znechuceným člověkem", si události na trati vyříkal hned v paddocku a mohl jít slavit, jenže už za pár hodin bylo vše jinak.

Vettel byl totiž také nakonec penalizován a kvůli desetivteřinovému trestu se posunul až na páté místo. Pomyslným bronzovým mužem na stupínku byl tedy nakonec Daniel Ricciardo, za ním skončil Verstappen a až pak se umístil Vettel.

K této změně zatím žádné vyjádření nepodal...

Sebastian Vettel přišel o třetí místo z Mexika
Sebastian Vettel přišel o třetí místo z Mexika

 

Mistrovství světa v hokeji 2018 v Dánsku

Program a výsledky Český tým Systém turnaje Kde se hraje Maskot Vstupenky Fantasy k MS

Mistrovství světa v hokeji se hraje od 4. do 20. května v Dánsku (Kodaň a Herning), čeští hokejisté čekají na medaili už pět let. Ze dvou osmičlenných skupin postupují první čtyři týmy do čtvrtfinále. Finále se odehraje 20. 5. od 20.15 v Kodani.

České zápasy ve skupině A: sobota 5. 5. (20:15) Česko - Slovensko; neděle 6. 5. (16:15) Švédsko - Česko; úterý 8. 5. (20:15) Česko  - Švýcarsko; čtvrtek 10. 5. (20:15) Česko - Rusko; pátek 11. 5. (20:15) Bělorusko  - Česko; neděle 13. 5. (16.15) Francie - Česko; pondělí 14. 5. (20:15) Česko - Rakousko
Klasická verze
Mobilní verze