Räikkönen zůstává ve Ferrari, podepsal smlouvu i na další sezonu | iSport.cz
8. července 2016 • 10:41

Räikkönen zůstává ve Ferrari, podepsal smlouvu i na další sezonu

Finský pilot Ferrari Kimi Räikkönen
SESTŘIH: Slavia - Ústí n. L. 8:0. Lídr ligy nastřílel sedm gólů za druhý poločas SESTŘIH: Slavia - Ústí n. L. 8:0. Lídr ligy nastřílel sedm gólů za druhý poločas
Na Lapači to zase žije! Podívejte se, jak se Vsetín dere zpět mezi elitu Na Lapači to zase žije! Podívejte se, jak se Vsetín dere zpět mezi elitu

Bývalý mistr světa formule 1 Kimi Räikkönen bude i v příští sezoně závodit za Ferrari. Vedení italské stáje dnes oznámilo, že s finským pilotem prodloužilo smlouvu o další rok. I v roce 2017 tak bude Räikkönen v rudých vozech z Maranella tvořit tým s čtyřnásobným šampionem Sebastianem Vettelem z Německa.

Šestatřicetiletý Fin získal mistrovský titul v roce 2007 právě v barvách Ferrari a je zatím posledním jezdcem, který tradiční italské stáji trofej vybojoval. Do týmu, z nějž v roce 2009 odešel k rallye, se vrátil před dvěma lety.

V letošní sezoně patří Räikkönenovi v průběžném pořadí šampionátu čtvrté místo. Na kontě má 96 bodů stejně jako stájový kolega Vettel na třetí příčce.

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Nový hrací model Fantasy liga

Nejvyšší česká fotbalová soutěž nově s názvem FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci. Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin, do kterých si přenesou bodové zisky: skupina o titul (1.-6.), skupina o baráž o EL (7.-10.) a skupina o udržení (11.-16.).

19. kolo Fortuna ligy:
Baník Ostrava - Olomouc 0:0, Teplice - Zlín 2:1, Slovácko - Dukla 1:0, Opava - Ml. Boleslav 2:1, Bohemians - Liberec 0:0, Příbram - Sparta 1:1, Plzeň - Karviná 2:1, Jablonec - Slavia 0:2