Formuli vyměnil za stíhačku. Málem jsem omdlel, přiznal Hamilton | iSport.cz
28. června 2013 • 13:29

Formuli vyměnil za stíhačku. Málem jsem omdlel, přiznal Hamilton

Autor:
Lewis Hamilton si minulý týden zpestřil přípravu na víkendovou Velkou cenu v Silverstonu setkáním s akrobatickou skupinou královského letectva Red Arrows.
TOP VIDEA
ANKETA: Brabec do Plzně. Změní se hostování v přestup? Mají mu fanoušci co vyčítat? ANKETA: Brabec do Plzně. Změní se hostování v přestup? Mají mu fanoušci co vyčítat?
Pudilová: Američanku trefím a padne. Co na to Carmoucheová? Pudilová: Američanku trefím a padne. Co na to Carmoucheová?
VŠECHNA VIDEA ZDE

Pilot F1 Hamilton si zalétal s akrobaty ve stíhačce Britský pilot Lewis Hamilton vyměnil kokpit formule 1 za stíhačku. Mistr světa z roku 2008 si minulý týden zpestřil přípravu na víkendovou Velkou cenu v Silverstonu setkáním s akrobatickou skupinou královského letectva Red Arrows."Létali jsme asi půl hodiny. Dělali jsme různé sestavy a nejlepší zážitek přišel ve chvíli, kdy se celá formace ve velké rychlosti rozdělí. Přetížení bylo takové, že jsem málem omdlel. Co jsem ale odmítl, aby se mnou nacvičovali kousek, kdy letí přímo proti sobě. To bych asi nezvládl," napsal Hamilton na serveru BBC.

"Dokonce jsem stíhačku i chvíli pilotoval. Něco takového jsem ještě nezažil," uvedl osmadvacetiletý jezdec. "Když jsem potom z letadla vystoupil, bylo mi dost špatně. Z formule jsem sice zvyklý na velké přetížení, ale pořád jsem na zemi. Tohle bylo něco jiného, všechna krev se mi nahrnula do nohou," dodal.

Přestože létání ve stíhačce bylo pro Hamiltona velkým zážitkem, vlastní letadlo si kvůli tomu pořizovat nebude. "Radši zůstanu u pilotování modelů. Moc mi to sice nejde a dost jich rozbiju, ale ohromně mě to baví," řekl Hamilton.

 

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Nový hrací model Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Fantasy liga Kluby

Nejvyšší česká fotbalová soutěž FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci.
Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin a odehrají nadstavbu.

Profily klubů: Viktoria Plzeň * Slavia Praha * Sparta Praha * Baník Ostrava

MS v hokeji 2019 (Slovensko): Program * Rozpis * Vstupenky * Tabulky

MS v biatlonu 2019 (Östersund): Program * Závody * Info a vstupenky

Články odjinud


Články odjinud