26. května 2013 • 17:45

To bylo MASSO! Brazilec boural ve stejném místě a skončil v nemocnici

Autor:
TOP VIDEA
Poláci trénovali na Čechy i s Lewandowským. Grosicki si spletl Podolského s Poborským Poláci trénovali na Čechy i s Lewandowským. Grosicki si spletl Podolského s Poborským
Plekanec trénoval na Kladně. Jasno bude do čtrnácti dnů, ujišťuje útočník Plekanec trénoval na Kladně. Jasno bude do čtrnácti dnů, ujišťuje útočník
VŠECHNA VIDEA ZDE

Pekelnou smůlu měl ve Velké ceně Monaka formule 1 pilot Felipe Massa. Ten ošklivě havaroval už v tréninku a ve stejném místě, kde v sobotu zničil své Ferrari, pro něj skončil i nedělní závod. A nebyla to žádná legrace, Brazilec musel po další bouračce dokonce do nemocnice.Z nehody v sobotním závěrečném tréninku vyvázl Massa ještě celkem v pořádku, jen s bolavými svaly a omezenou hybností krku. V neděli pak prakticky navlas stejně odepsal druhé Ferrari, tentokrát už ale dopadl o něco hůře.

VIDEO | Podívejte se na nedělní bouračku Felipeho Massy

Lékaři mu hned u trati zafixovali krk a odvezli ho do medicínského centra, pak putoval do nemocnice. Ferrari nicméně tvrdí, že je v pořádku. "Momentálně absolvuje nějaké testy," vzkázal italský tým na svém twitterovém účtu.

Massa stejně jako v sobotu nezvládl zatáčku St. Devote. Při nájezdu do zatáčky se mu začalo kouřit z monopostu, pak škrtl o bariéru a už neovladatelný vůz to napálil přímo do ochranného valu.

Otřesený Pastor Maldonado opouští svůj monopost po ošklivé bouračce ve Velké ceně Monaka
Otřesený Pastor Maldonado opouští svůj monopost po ošklivé bouračce ve Velké ceně Monaka

Ještě o něco hůře vypadala nehoda Pastora Maldonada. Ten se ve 46. kole střetl s Britem Chiltonem, přišel o přední křídlo a vrazil přímo do bariéry, která se na něho navíc zřítila. Venezuelan naštěstí vyvázl bez vážnějšího zranění, pořadatelům pak ale trvalo pořádnou chvíli, než dali trať dokupy, aby se mohlo opět závodit.

VIDEO | Podívejte se na nehodu Pastara Maldonada

 

Mistrovství světa ve florbale 2018 v Praze

Program a výsledky Český tým - soupiska Rozpis zápasů Info a hrací systém Haly pro MS Vstupenky Přehled medailistů z MS Akce pro fanoušky

Mistrovství světa ve florbale 2018 se koná ve dnech 1. - 9. prosince v Praze. Letošní šampionát je dvanáctý v historii, čeští florbalisté zatím získali jednu stříbrnou a dvě bronzové medaile. Čeští florbalisté narazí ve skupině A na Německo, Lotyšsko a Švýcarsko, všechny zápasy včetně play off odehrají v O2 areně.

Český program na MS ve florbale:
Německo - ČESKO
(so 1. 12., 18:00) * Lotyšsko - ČESKO (ne 2. 12., 17:00) * ČESKO - Švýcarsko (út 4. 12., 19:30)

Články odjinud


Články odjinudKlasická verze
Mobilní verze