27. března 2013 • 11:20

Webber zřejmě po sezoně v Red Bullu nedostane novou smlouvu

Autor: ,
Jak to bude u Red Bullu dál se zatím neví.
TOP VIDEA
Poláci trénovali na Čechy i s Lewandowským. Grosicki si spletl Podolského s Poborským Poláci trénovali na Čechy i s Lewandowským. Grosicki si spletl Podolského s Poborským
Plekanec trénoval na Kladně. Jasno bude do čtrnácti dnů, ujišťuje útočník Plekanec trénoval na Kladně. Jasno bude do čtrnácti dnů, ujišťuje útočník
VŠECHNA VIDEA ZDE

Australský pilot formule 1 Mark Webber může po této sezoně ve stáji Red Bulls skončit. Zástupci stáje ale popřeli spekulace německého listu Bild, který uvedl, že se vedení týmu nechystá jezdci nabídnout novou smlouvu.Webber měl roztržku s týmovým kolegou Sebastianem Vettelem, který ho navzdory pokynům z boxů připravil v neděli při Velké ceně Malajsie o vítězství. Podle deníku je pravděpodobné, že o prodloužení spolupráce nebude stát ani Webber.

"Je to pouhá spekulace, že Mark nebude v roce 2014 v našem týmu. Má smlouvu, je to excelentní jezdec a chceme s ním pokračovat," uvedla stáj v prohlášení. "Máme za sebou teprve dva závody letošní sezony a je příliš brzy hovořit o té další."

Zklamaný Australan se bezprostředně po závodě v Sepangu nechal slyšet, že si během třítýdenní pauzy před další Grand Prix v Číně musí promyslet svou další budoucnost v týmu i v celé F1. Jeho otec Alan ale později potvrdil, že Webber nebude v Číně chybět.

Rozchod stájových kolegů, jejichž partnerství nebylo nikdy ideální, ovšem ve formule 1 nikoho nepřekvapí. Bývalý šéf Renaultu Flavio Briatore, jenž s Webberem v minulosti v F1 spolupracoval, očekával jeho odchod od Red Bullu už před touto sezonou.

Australan, jenž letos oslaví 37. narozeniny a je nejstarším pilotem ve startovním poli F1, ale nakonec dostal od vedení stáje nabídku na roční prodloužení smlouvy. Námluvy Red Bullu s Lewisem Hamiltonem totiž skončily krachem a potencionální nástupci z vlastních zdrojů se vedení Red Bullu nezdáli ještě dost silní.

Za hlavního kandidáta na Webberovo místo je považován jeho třiadvacetiletý krajan Daniel Ricciardo, jenž už dvě sezony závodí za sesterskou stáj Toro Rosso.

 

 

Mistrovství světa ve florbale 2018 v Praze

Program a výsledky Český tým - soupiska Rozpis zápasů Info a hrací systém Haly pro MS Vstupenky Přehled medailistů z MS Akce pro fanoušky

Mistrovství světa ve florbale 2018 se koná ve dnech 1. - 9. prosince v Praze. Letošní šampionát je dvanáctý v historii, čeští florbalisté zatím získali jednu stříbrnou a dvě bronzové medaile. Čeští florbalisté narazí ve skupině A na Německo, Lotyšsko a Švýcarsko, všechny zápasy včetně play off odehrají v O2 areně.

Český program na MS ve florbale:
Německo - ČESKO
(so 1. 12., 18:00) * Lotyšsko - ČESKO (ne 2. 12., 17:00) * ČESKO - Švýcarsko (út 4. 12., 19:30)

Články odjinud


Články odjinudKlasická verze
Mobilní verze