15. března 2012 • 18:33

SPORT MAGAZÍN: Reportáž z porodnice šampionů F1

Autor:
TOP VIDEA
ZLATÁ PÍŠŤALKA: Diop měl být vyloučen, na Slovácku se také mohlo trestat víc ZLATÁ PÍŠŤALKA: Diop měl být vyloučen, na Slovácku se také mohlo trestat víc
Vémola: Díky Všechnopárty na mě hodně lidí změnilo názor Vémola: Díky Všechnopárty na mě hodně lidí změnilo názor
VŠECHNA VIDEA ZDE

FOTOGALERIE | Milton Keynes. Dva známí ekonomové? Město v srdci Británie? Ano, ale něco stále chybí. Je to také základna, kde se navrhuje, montuje a rodí monopost stáje Red Bull. Formule, s níž Sebastian Vettel získal dva tituly mistra světa a letos bude útočit na třetí. Byli jsme uvnitř!Tohle není žádná zamaštěná dílna, ale supermoderní centrum, které spíš připomíná vesmírné centrum NASA. Nejmodernější přístroje, bílé zdi či podlahy. Taky zde narazíte na inženýry chodící v laboratorních pláštích. A mezi tím vším – formule 1.

Na chodbách potkáte spoustu lidí v bílých pláštích
Na chodbách potkáte spoustu lidí v bílých pláštích

Továrna v Milton Keynes je mozkem celé stáje Red Bull, která už dva roky po sobě vládne nejrychlejším závodům světa. Jak v Poháru konstruktérů, tak i díky Sebastianu Vettelovi mezi jezdci.

Podívejte se na speciální tunel, v němž tým testuje aerodynamiku monopostu. Nahlédněte do fabriky, kterou stáj odkoupila od Jaguaru za jeden dolar a závazky. Zjistěte, kde pracuje geniální konstruktér Adrian Newey.

Sport Magazín 16. března 2012 - průvodce nadcházající sezonou formule 1Sport Magazín 16. března 2012 - průvodce nadcházající sezonou formule 1

Kompletní reportáž v pátečním Sport Magazínu, speciálu ke startu MS.

Co také najdete uvnitř pátečního Sport Magazínu

- Představení všech pilotů a stájí, jejich šance

- Kalendář závodů, rekordy, statistiky

- 10 věcí, které byste měli vědět před startem MS

- rozhovor: Radovan Novák, sportovní komisař F1

- uniklo z facebooku: Martin Hašek

- takhle to je: Šárka Záhrobská

- auto: Ford B-Max

- kvíz pro skutečné machry

Témata:  sport, formule, magazín
 

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Nový hrací model Fantasy liga

Nejvyšší česká fotbalová soutěž nově s názvem FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci. Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin, do kterých si přenesou bodové zisky: skupina o titul (1.-6.), skupina o baráž o EL (7.-10.) a skupina o udržení (11.-16.).

SESTŘIHY všech zápasů 8. kola Fortuna ligy »

9. kolo Fortuna ligy:

Zlín - Ostrava (pá 21.9., 18:00), Olomouc - Dukla (so 22.9., 15:00), Opava - Teplice (so 22.9., 17:00), Mladá Boleslav - Slovácko (so 22.9., 17:00), Karviná - Příbram (so 22.9., 17:00), Sparta - Liberec (so 22.9., 19:00), Slavia - Bohemians (ne 23.9., 18:00), Jablonec - Plzeň (po 24.9., 18:00)
Klasická verze
Mobilní verze