24. února 2012 • 14:35

Ecclestone: Bylo by krásné, kdyby Schumi vyhrál. Měl by do Red Bullu

Autor:
TOP VIDEA
Sporťákovo KO: Antonín Ramos, rugby místo fotbalu a zákaz Češek Sporťákovo KO: Antonín Ramos, rugby místo fotbalu a zákaz Češek
Judista Lukáš Krpálek a modelka Jitka Nováčková jako ambasadoři nové aplikace Aktivně a zdravě Judista Lukáš Krpálek a modelka Jitka Nováčková jako ambasadoři nové aplikace Aktivně a zdravě
VŠECHNA VIDEA ZDE

Přál by si ho vidět znovu vyhrávat. A rovnou by ho chtěl posadit do monopostu, který vloni ovládl šampionát. „Přál bych si, aby Michael Schumacher závodil v Red Bullu. Jako druhý jezdec,“ říká promotér formule 1 Bernie Ecclestone. Po boku Sebastiana Vettela. A tedy za Marka Webbera.Jsou kamarádi, závodí spolu v motokárách, dokonce se pravidelně objevují jako parťáci v tradičním Race of Champions. Teď by promotér F1 Bernie Ecclestone chtěl, aby se Sebastian Vettel a Michael Schumacher stali týmovými kolegy i v Red Bullu.

„Chtěl bych vidět Michaela v dobrém autě. Chtěl bych ho vidět ve druhém Red Bullu,“ svěřil se Ecclestone britským médiím. „Za Sebastiena Vettela? To ne. Ale zároveň tím také nemyslím nic proti Marku Webberovi,“ snažil se vybruslit z choulostivého komentáře.

Podle něj totiž německá legenda má stále na vítězství. „Bylo by krásné, kdyby letos Michael něco vyhrál. Určitě na to má,“ míní Ecclestone. „Chtěl bych ho jen vidět v autě, kde by jeho neúspěchy byly jen jeho chybou a nikoliv vozu,“ snažil se upřesnit.

Tím však mimoděk naznačil, že konkurenceschopný vůz neměla stáj Mercedes. S čímž zase nesouhlasí kritici Schumachera a poukazují na to, že sedminásobný mistr po svém návratu (ani jednou třeba nestanul na stupních vítězů) zajíždí i horší časy než jeho kolega Nico Rosberg.

Těžko však říct, zda je Ecclestonovo přání reálné. Jak Schumacherovi, tak i Webberovi sice končí po sezoně v jejich týmech smlouva, není však jisté, zda by se třiačtyřicetiletý Němec rozhodl pokračovat i v roce 2013.

Michael Schumacher mává fanouškům během Závodu šampionů
Michael Schumacher mává fanouškům během Závodu šampionů

 

Mistrovství světa ve florbale 2018 v Praze

Program a výsledky Český tým - soupiska Rozpis zápasů Info a hrací systém Haly pro MS Vstupenky Přehled medailistů z MS Akce pro fanoušky

Mistrovství světa ve florbale 2018 se koná ve dnech 1. - 9. prosince v Praze. Letošní šampionát je dvanáctý v historii, čeští florbalisté zatím získali jednu stříbrnou a dvě bronzové medaile. Čeští florbalisté narazí ve skupině A na Německo, Lotyšsko a Švýcarsko, všechny zápasy včetně play off odehrají v O2 areně.

Český program na MS ve florbale:
Německo - ČESKO
(so 1. 12., 18:00) * Lotyšsko - ČESKO (ne 2. 12., 17:00) * ČESKO - Švýcarsko (út 4. 12., 19:30)

Články odjinud


Články odjinudKlasická verze
Mobilní verze