24. srpna 2011 • 07:39

Tom Cruise krotil formuli 1, řítil se rychlostí 290 km/h

Autor:
TOP VIDEA
Sporťákovo KO: Antonín Ramos, rugby místo fotbalu a zákaz Češek Sporťákovo KO: Antonín Ramos, rugby místo fotbalu a zákaz Češek
Judista Lukáš Krpálek a modelka Jitka Nováčková jako ambasadoři nové aplikace Aktivně a zdravě Judista Lukáš Krpálek a modelka Jitka Nováčková jako ambasadoři nové aplikace Aktivně a zdravě
VŠECHNA VIDEA ZDE

Že by se chystala senzace pro příští sezonu? Mistrovská stáj formule 1 Red Bull zkoušela nového jezdce. Do kokpitu posadila zvučné jméno, které na tým strhlo pozornost.Jízdu v autě loňských šampionů si vyzkoušel slavný herec Tom Cruise (49) a nevedl si vůbec špatně.

Hvězda filmů Top Gun nebo Mission: Impossible miluje rychlé vozy, a tak neodolala nabídce na jízdu ve formuli 1. Cruisovým lektorem byl vicemistr světa David Coulthard.

Výkon oblíbeného herce na trati v Kalifornii ho překvapil. „Vzhledem k tomu, jak komplikované je řízení vozu F1, si všechno rychle zapamatoval. Je to člověk, který ve svém životě překonává hranice. Zapůsobil na mě!“ zvolal Coulthard.

Během sedmi hodin Cruise odjel 24 kol a zaskvěl se rychlostí 290 km/h. Za celý den vylepšil svůj první čas o 11 sekund. Na test si odskočil z práce na posledním fi lmu Mission: Impossible: Ghost Protocol.

Tom Cruise se hnal s monopostem Red Bullu rychlostí téměř 300 km/h
Tom Cruise se hnal s monopostem Red Bullu rychlostí téměř 300 km/h

Témata:  sport, motorismus, formule, 1, red, bull, tom, cruise
 

Mistrovství světa ve florbale 2018 v Praze

Program a výsledky Český tým - soupiska Rozpis zápasů Info a hrací systém Haly pro MS Vstupenky Přehled medailistů z MS Akce pro fanoušky

Mistrovství světa ve florbale 2018 se koná ve dnech 1. - 9. prosince v Praze. Letošní šampionát je dvanáctý v historii, čeští florbalisté zatím získali jednu stříbrnou a dvě bronzové medaile. Čeští florbalisté narazí ve skupině A na Německo, Lotyšsko a Švýcarsko, všechny zápasy včetně play off odehrají v O2 areně.

Český program na MS ve florbale:
Německo - ČESKO
(so 1. 12., 18:00) * Lotyšsko - ČESKO (ne 2. 12., 17:00) * ČESKO - Švýcarsko (út 4. 12., 19:30)

Články odjinud


Články odjinudKlasická verze
Mobilní verze