Tom Cruise krotil formuli 1, řítil se rychlostí 290 km/h | iSport.cz
24. srpna 2011 • 07:39

Tom Cruise krotil formuli 1, řítil se rychlostí 290 km/h

Autor:
TOP VIDEA
Po třech porážkách Kometa zabrala: Vzali jsme si boty a šli do práce, popsal Erat Po třech porážkách Kometa zabrala: Vzali jsme si boty a šli do práce, popsal Erat
INSIDER: Česká jízda na Australian Open. Bude Kvitová nebo Plíšková světovou jedničkou? INSIDER: Česká jízda na Australian Open. Bude Kvitová nebo Plíšková světovou jedničkou?
VŠECHNA VIDEA ZDE

Že by se chystala senzace pro příští sezonu? Mistrovská stáj formule 1 Red Bull zkoušela nového jezdce. Do kokpitu posadila zvučné jméno, které na tým strhlo pozornost.Jízdu v autě loňských šampionů si vyzkoušel slavný herec Tom Cruise (49) a nevedl si vůbec špatně.

Hvězda filmů Top Gun nebo Mission: Impossible miluje rychlé vozy, a tak neodolala nabídce na jízdu ve formuli 1. Cruisovým lektorem byl vicemistr světa David Coulthard.

Výkon oblíbeného herce na trati v Kalifornii ho překvapil. „Vzhledem k tomu, jak komplikované je řízení vozu F1, si všechno rychle zapamatoval. Je to člověk, který ve svém životě překonává hranice. Zapůsobil na mě!“ zvolal Coulthard.

Během sedmi hodin Cruise odjel 24 kol a zaskvěl se rychlostí 290 km/h. Za celý den vylepšil svůj první čas o 11 sekund. Na test si odskočil z práce na posledním fi lmu Mission: Impossible: Ghost Protocol.

Tom Cruise se hnal s monopostem Red Bullu rychlostí téměř 300 km/h
Tom Cruise se hnal s monopostem Red Bullu rychlostí téměř 300 km/h

Témata:  sport, motorismus, formule, 1, red, bull, tom, cruise
 

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Nový hrací model Fantasy liga

Nejvyšší česká fotbalová soutěž nově s názvem FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci. Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin, do kterých si přenesou bodové zisky: skupina o titul (1.-6.), skupina o baráž o EL (7.-10.) a skupina o udržení (11.-16.).

19. kolo Fortuna ligy:
Baník Ostrava - Olomouc 0:0, Teplice - Zlín 2:1, Slovácko - Dukla 1:0, Opava - Ml. Boleslav 2:1, Bohemians - Liberec 0:0, Příbram - Sparta 1:1, Plzeň - Karviná 2:1, Jablonec - Slavia 0:2

Články odjinud


Články odjinud