6. června 2011 • 04:59

VIDEO: Japonského fanouška smetla formule

Autor:
Japonského diváka smetla formule
TOP VIDEA
Sporťákovo KO: Antonín Ramos, rugby místo fotbalu a zákaz Češek Sporťákovo KO: Antonín Ramos, rugby místo fotbalu a zákaz Češek
Judista Lukáš Krpálek a modelka Jitka Nováčková jako ambasadoři nové aplikace Aktivně a zdravě Judista Lukáš Krpálek a modelka Jitka Nováčková jako ambasadoři nové aplikace Aktivně a zdravě
VŠECHNA VIDEA ZDE

Nepochopitelný zkrat předvedl v sobotu divák během předváděcí jízdy formule 1 v Japonsku. V Jokohamě chtěla stáj Red Bull dát Japoncům zapomenout na ničivé zemětřesení a vlnu tsunami. Místo toho došlo málem k další tragédii.Šílený fanoušek přeběhl silnici, kde zrovna projížděl monopost řízený pilotem Sébastienem Buemim (22), který Japonce smetl!

Zábava byla v plném proudu. Přes 20 tisíc nadšených diváků se bavilo na pláži a sledovalo jezdce F1 Buemiho, jak předvádí své umění na silnici s monopostem, který dokáže jet rychlostí přes 350 km/h!

VIDEO: Japonský fanoušek měl obrovské štěstí

Japonský fanoušek měl obrovské štěstí
360p 240p


Všem návštěvníkům zatrnulo ve chvíli, kdy se jeden z diváků rozhodl, že přeběhne trať před rozjetou formulí. Hned jak Buemi člověka spatřil, zabrzdil, ale už bylo pozdě. Divák se snažil vůz přeskočit, ale zavadil o něj a rozflákal se hned vedle formule.

Ani jednomu z aktérů se nic vážného nestalo. Kdyby však pilot přitlačil na plyn, dopadlo by to zle. „Nevím, co to mělo znamenat. Mohl nás oba těžce zranit,“ zuřil Švýcar Buemi.

 

Mistrovství světa ve florbale 2018 v Praze

Program a výsledky Český tým - soupiska Rozpis zápasů Info a hrací systém Haly pro MS Vstupenky Přehled medailistů z MS Akce pro fanoušky

Mistrovství světa ve florbale 2018 se koná ve dnech 1. - 9. prosince v Praze. Letošní šampionát je dvanáctý v historii, čeští florbalisté zatím získali jednu stříbrnou a dvě bronzové medaile. Čeští florbalisté narazí ve skupině A na Německo, Lotyšsko a Švýcarsko, všechny zápasy včetně play off odehrají v O2 areně.

Český program na MS ve florbale:
Německo - ČESKO
(so 1. 12., 18:00) * Lotyšsko - ČESKO (ne 2. 12., 17:00) * ČESKO - Švýcarsko (út 4. 12., 19:30)

Články odjinud


Články odjinudKlasická verze
Mobilní verze