V Monaku je horko. Webber radši skočil do bazénu | iSport.cz
26. května 2011 • 18:45

V Monaku je horko. Webber radši skočil do bazénu

Autor:
TOP VIDEA
Po třech porážkách Kometa zabrala: Vzali jsme si boty a šli do práce, popsal Erat Po třech porážkách Kometa zabrala: Vzali jsme si boty a šli do práce, popsal Erat
INSIDER: Česká jízda na Australian Open. Bude Kvitová nebo Plíšková světovou jedničkou? INSIDER: Česká jízda na Australian Open. Bude Kvitová nebo Plíšková světovou jedničkou?
VŠECHNA VIDEA ZDE

V Monaku je před nedělní Velkou cenou formule 1 pořádně horko! Minimálně soudě podle koupele Marka Webbera, který se oblečený vrhl do legendárního bazénku v paddocku. Ale jestli před tím viděl tyhle nastoupené hostesky, není se co divit, ty by rozpálily kdekoho ještě víc než žhavé středomořské sluníčko.Jakoby si chtěl australský pilot Red Bullu zopakovat rituál z minulého roku. Do bazénku se totiž vrhají vítězové nejoblíbenější Grand Prix v sezoně a v Monaku kraloval právě on.

Zlé jazyky tvrdí, že letos se chtěl smočit už dřív, protože na neděli má koupání zarezervované suverén této sezony Sebastian Vettel.

V Monaku se je rozhodně na co dívat
V Monaku se je rozhodně na co dívat

Jezdci Red Bullu si užívali monacké pohody, když si vyzkoušeli trenažér formule, pak došlo na zmiňovanou koupel. Po první trénincích už byl Webber o poznání méně spokojený – kvůli problémům s převodovkou do nich nemohl zasáhnout.

Suverénně vedoucí muž průběžného pořadí šampionátu Sebastian Vettel byl nejrychlejší v prvních jízdách, odpoledne zajel pátý čas, když všem ukázal záda Fernando Alonso.

 

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Nový hrací model Fantasy liga

Nejvyšší česká fotbalová soutěž nově s názvem FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci. Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin, do kterých si přenesou bodové zisky: skupina o titul (1.-6.), skupina o baráž o EL (7.-10.) a skupina o udržení (11.-16.).

19. kolo Fortuna ligy:
Baník Ostrava - Olomouc 0:0, Teplice - Zlín 2:1, Slovácko - Dukla 1:0, Opava - Ml. Boleslav 2:1, Bohemians - Liberec 0:0, Příbram - Sparta 1:1, Plzeň - Karviná 2:1, Jablonec - Slavia 0:2

Články odjinud


Články odjinud