26. května 2011 • 18:45

V Monaku je horko. Webber radši skočil do bazénu

Autor:
TOP VIDEA
Sporťákovo KO: Antonín Ramos, rugby místo fotbalu a zákaz Češek Sporťákovo KO: Antonín Ramos, rugby místo fotbalu a zákaz Češek
Judista Lukáš Krpálek a modelka Jitka Nováčková jako ambasadoři nové aplikace Aktivně a zdravě Judista Lukáš Krpálek a modelka Jitka Nováčková jako ambasadoři nové aplikace Aktivně a zdravě
VŠECHNA VIDEA ZDE

V Monaku je před nedělní Velkou cenou formule 1 pořádně horko! Minimálně soudě podle koupele Marka Webbera, který se oblečený vrhl do legendárního bazénku v paddocku. Ale jestli před tím viděl tyhle nastoupené hostesky, není se co divit, ty by rozpálily kdekoho ještě víc než žhavé středomořské sluníčko.Jakoby si chtěl australský pilot Red Bullu zopakovat rituál z minulého roku. Do bazénku se totiž vrhají vítězové nejoblíbenější Grand Prix v sezoně a v Monaku kraloval právě on.

Zlé jazyky tvrdí, že letos se chtěl smočit už dřív, protože na neděli má koupání zarezervované suverén této sezony Sebastian Vettel.

V Monaku se je rozhodně na co dívat
V Monaku se je rozhodně na co dívat

Jezdci Red Bullu si užívali monacké pohody, když si vyzkoušeli trenažér formule, pak došlo na zmiňovanou koupel. Po první trénincích už byl Webber o poznání méně spokojený – kvůli problémům s převodovkou do nich nemohl zasáhnout.

Suverénně vedoucí muž průběžného pořadí šampionátu Sebastian Vettel byl nejrychlejší v prvních jízdách, odpoledne zajel pátý čas, když všem ukázal záda Fernando Alonso.

 

Mistrovství světa ve florbale 2018 v Praze

Program a výsledky Český tým - soupiska Rozpis zápasů Info a hrací systém Haly pro MS Vstupenky Přehled medailistů z MS Akce pro fanoušky

Mistrovství světa ve florbale 2018 se koná ve dnech 1. - 9. prosince v Praze. Letošní šampionát je dvanáctý v historii, čeští florbalisté zatím získali jednu stříbrnou a dvě bronzové medaile. Čeští florbalisté narazí ve skupině A na Německo, Lotyšsko a Švýcarsko, všechny zápasy včetně play off odehrají v O2 areně.

Český program na MS ve florbale:
Německo - ČESKO
(so 1. 12., 18:00) * Lotyšsko - ČESKO (ne 2. 12., 17:00) * ČESKO - Švýcarsko (út 4. 12., 19:30)

Články odjinud


Články odjinudKlasická verze
Mobilní verze